Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Kostabravu janvārī! Tiešie lidojumi no Rīgas no 19 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 4* viesnīcā pie jūras tikai 138 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

Datumi:

9.-16.01. 19 EUR (piemēra datumi)

9.-23.01. 19 EUR

12.-19.12. 19 EUR

un citi

4* viesnīca HTOP Amaika.

Šī saulainā brīvdienu viesnīca atrodas klusā Kaleljas dzīvojamajā rajonā, tikai dažu minūšu pastaigas attālumā no zeltainu smilšu pludmales.

Viesiem ir iespēja baudīt labāko, ko sniedz skaistā Kostabrava. Viesnīca H·TOP Amaika 4* Sup ir pieaugušajiem ieteicama naktsmītne, tāpēc izklaides bērniem netiek nodrošinātas. Viesi var peldēties viesnīcas lielajā āra baseinā vai vienkārši gulšņāt sauļošanās krēslos, baudot silto Vidusjūras sauli.

Kaleljas apkārtnes piekrastē ir atrodami noslēgti līči un pludmales, kurām ir piešķirts Zilā karoga sertifikāts, vairāk nekā 3 km garumā. Viesi var arī pavadīt patīkamu dienu lieliskajā Barselonā, kas atrodas 45 minūšu attālumā uz dienvidiem.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,6.

Divvietīgs numurs ar skatu uz jūru uz 7 naktīm – 237 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.