Skip to content

Korfu maijā! Tiešais lidojums un 7 naktis viesnīcā pie jūras tikai 229 EUR

Korfu ir gleznaina un bagāta ar vēsturi un kultūru sala. Korfu raksturo skaistas pludmales, gleznaini kalni, vēsturiskas pilsētas un tradicionāla grieķu viesmīlība. Šeit ir dažas no galvenajām lietām, ko var redzēt un darīt, apmeklējot Korfu:

  1. Vecpilsēta: Korfu vecpilsēta, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, ir burvīga arhitektūras un vēsturisku ielu labirints. Jūs varat pastaigāties pa vecajām ieliņām, iepazīt Venēcijas un franču ietekmes pieminekļus, apmeklēt vecpilsētas forti un izbaudīt aizraujošo atmosfēru.
  2. Paleokastricas pludmales: Paleokastricas pludmales ir slavenas ar savu skaistumu un kristāldzidru ūdeni. Jūs varat baudīt peldēšanos, slēpošanu ar ūdens motocikliem, snorkelēšanu vai vienkārši relaksēties uz smilšu pludmales.
  3. Achilleion pils: Achilleion ir vēsturiska pils, kas iekārtota varenas impērijas Austrijas impērijas ķeizarienes Sisi godināšanai.
  4. Kanoni: Kanoni ir vieta, no kurienes varat redzēt skaisto Mouse Island un aizraujošas ainavas. Jūs varat doties uz salu ar laivu vai vienkārši izbaudīt skatu no skatu punkta.
  5. Kassiopi: Kassiopi ir gleznains ciematiņš salas ziemeļu daļā. Jūs varat iepazīt tās vēsturiskās pilsdrupas, pastaigāties pa ostu, baudīt jūras veltes un apmeklēt tradicionālas tavernas.
  6. Korfu muzejs: Korfu muzejs ir lielisks veids, kā iepazīt salas vēsturi un kultūru. Jūs varat apskatīt dažādus eksponātus, tostarp vēsturiskas priekšmetus un mākslas darbus.

Turklāt Grieķija ir slavena ar savu gardumu, tāpēc jums noteikti ir jāizbauda vietējā virtuve, baudot tradicionālos ēdienus un svaigos jūras produktus.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Norwegian lidojumi no Rīgas uz Korfu.

Cenā ir iekļauta soma līdz 10 kg.

Datumi: 14.-21.05. 147 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Citi datumi: 7.-14.05. 147 EUR

Lidojumi uz Korfu

Apartamenti Kalypso studio Resorts uz 7 naktīm – 164 EUR.

Kūrortviesnīca Kalypso studio Resorts atrodas Kavosā, tikai 150 metru attālumā no Kavosas pludmales. Uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.

Dažām naktsmītnēm ir balkons un/vai terase ar skatu uz baseinu vai dārzu. Lielākajā daļā dzīvokļu ir virtuvīte ar ledusskapi un plīts virsmu. Tiek nodrošināti dvieļi.

Naktsmītnei Kalypso studio Resorts ir arī āra baseins. Visā naktsmītnē ir pieejams bezmaksas bezvadu internets.

Korfu Starptautiskā lidosta atrodas 45 km attālumā. Kavos centrs atrodas tikai 100 metru attālumā.

Viesnīca Korfu