Skip to content

Maija brīvdienas Vīnē! Lidojums un 3 naktis apartamentos centrā – 143 EUR

Ceļošana uz Vīni, Austriju, ir lieliska izvēle. Ieteikumi divu dienu ceļojumam:

  1. Kultūras mantojums: Vīne ir bagāta kultūras un vēsturiskā mantojuma vieta. Jūs varat apmeklēt Vīnes pilsētu un izbaudīt tās gleznainās ielas, impozanto arhitektūru un karaļa pili Hofburgu. Papildus tam ir vērts apmeklēt Vīnes Operu vai citus kultūras centrus, lai izbaudītu mūzikas un teātra izrādes.
  2. Vīna garšošana: Vīne un tās apkārtne ir pazīstama ar savu vīna ražošanu. Jūs varētu doties uz kādu no vīna dārziem un vīna darītavām, kas atrodas netālu no Vīnes. Piedaloties vīna degustācijās, jūs varētu izbaudīt dažādu Vīnes vīnu garšas un iepazīt vīna ražošanas procesu.
  3. Vīna ceļš (Weinstraße): Vīnes tuvumā atrodas slavenais Vīnes vīna ceļš, kas iet cauri burvīgai reģionam ar vīna dārziem un skaistiem ciematiņiem. Ceļojot pa šo maršrutu, jūs varētu baudīt ainavu un apmeklēt vīna ražotājus, lai iepazītu to vīna tradīcijas un garšas.
  4. Iepirkšanās un kafejnīcas: Vīne ir arī lieliska vieta iepirkšanās pastaigām un tradicionālām kafejnīcām. Jūs varētu apmeklēt Kärntnestraße, kas ir slavena iepirkšanās iela, un atrast tradicionālas austriešu suvenīrus un citas interesantas preces. Turklāt jūs varētu apēst garšīgu Austrijas kūku (Sachertorte) kādā no kafejnīcām un baudīt autentisku austriešu kafiju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Vīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 16.-19.05. 33 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Vīni

Apartamenti Apartment Enenkelstrasse uz 3 naktīm – 219 EUR.

Dzīvoklis Enenkelstrasse atrodas dažādās adresēs Vīnes 16. rajonā. Ar sabiedrisko transportu līdz pilsētas centram var nokļūt 10 līdz 15 minūšu laikā.

Dzīvokļa Enenkelstrasse dzīvokļos ir mūsdienīgas mēbeles, plakanā ekrāna televizors, 1 vai vairākas guļamistabas, virtuve vai virtuvīte un vannas istaba.

Lielveikali atrodas 5 minūšu gājiena attālumā no dzīvokļiem, un Šēnbrunnas pili var sasniegt 10 līdz 15 minūšu laikā ar autobusu (līnija 10A).

Apartamenti Vīnē