Skip to content

Algarve, Portugāle maija beigās! Lidojums no Rīgas un 8 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm – 249 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Portugāles dienvidiem maija beigās! Lidojums no Rīgas un 8 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm tikai 249 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Datumi:

28.05.-05.06. 258 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

BIĻEŠU CENĀ JAU IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

3* viesnīca Hotel Pinhal do Sol.

Viesnīca atrodas starp Vilamuru un Vale de Lobo. Tā piedāvā terasi, dārzu, 2 brīvdabas peldbaseinus un plašus, gaisa kondicionētus numurus ar satelītu TV un privātiem balkoniem.

Visi Pinhal viesnīcas numuri ir aprīkoti ar tiešo telefona līniju, seifu un privāto vannas istabu ar dušu.

Pinhal do Sol viesnīcas viesi var atpūsties pie baseina un izmantot sauļošanās krēslus. Viesnīca piedāvā arī tenisa kortu un bērnu rotaļu laukumu. Mazāk nekā 10 minūšu brauciena attālumā atrodas Vila Sol golfa kūrorts un Oceanico Pinhal golfa laukums.

Vasaras laikā bārā ir pieejamas vakara izklaides, kā arī viesnīca nodrošina transportu uz pludmali.

Pinhal do Sol viesnīca atrodas 3 km attālumā no Algarves pludmales. Netālais Aquashow Quarteira akvaparks atrodas tikai 1,5 km attālumā. Viesnīcā ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Divvietīgs numurs uz 8 naktīm ar brokastīm – 240 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!