Skip to content

Madeira maija svētkos! Čarterlidojums un 7 naktis viesu namā – 367 EUR

Madeira ir skaista un interesanta vieta Portugālē, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Madeiru:

  1. Monte Palace Madeira – Monte Palace Madeira ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  2. Telefericos da Madeira – Telefericos da Madeira ir slavens ar savu skatu uz apkārtni un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  3. Pico do Arieiro – Pico do Arieiro ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  4. Cabo Girao – Cabo Girao ir slavens ar savu skatu uz okeānu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  5. Porto Moniz Natural Swimming Pools – Porto Moniz Natural Swimming Pools ir slavens ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  6. Madeira Botanical Gardens – Madeira Botanical Gardens ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  7. Rabaçal Levada Hikes – Rabaçal Levada Hikes ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  8. Praia Formosa Beach – Praia Formosa Beach ir slavens ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  9. Funchal Old Town – Funchal Old Town ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  10. Madeira Whale Museum – Madeira Whale Museum ir slavens ar savu zinātnisko kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.

Kopumā, Madeira ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojums no Viļņas uz Madeiru.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 20 kg.

Datumi: 29.04.-6.05. 144 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Čarterlidojums uz Madeiru

Viesu nams Pensão Fernandes uz 7 naktīm – 447 EUR.

Pensão Fernandes atrodas 5 km attālumā no Porto Monizas pilsētas centra un 10 minūšu brauciena attālumā no Porto Moniz dabas baseiniem. Viesi var izmantot uz vietas esošo bāru, un sabiedriskajās zonās tiek nodrošināts bezmaksas bezvadu internets.

Dažās naktsmītnēs jūsu ērtībai ir pieejama atpūtas zona. Dažiem numuriem ir balkons vai terase, un viesu rīcībā ir arī bankomāts.

Viesi ir laipni aicināti izpētīt tropu mežu un lejup ceļiem jūrā, izmantojot Levada pārgājienu takas Levada dos Lamaceiros un Vereda do Calhau das Achadas da Cruz.

Viesu namā varat spēlēt biljardu. São Jorge atrodas 44 km attālumā no naktsmītnes Pensão Fernandes, savukārt Santana atrodas 52 km attālumā. Funšala atrodas 54 km attālumā no naktsmītnes, un tuvākā lidosta ir Madeiras Starptautiskā lidosta, kas atrodas 69,7 km attālumā no naktsmītnes Pensão Fernandes.

Viesu nams Madeirā