Skip to content

Korfu no Viļņas tikai 49 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 4 naktis apartamentos – 96 EUR, 4* viesnīcā ar brokastīm – 157 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Korfu salu pavasarī! Tiešie lidojumi no Viļņas tikai 49 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 4 naktis apartamentos pie jūras – 96 EUR, 4* viesnīcā ar brokastīm – 157 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Viļņas. ​

Datumi:

6.-10.04. 49 EUR

6.-13.04. 49 EUR

6.-17.04. 49 EUR

4.-15.05. 49 EUR

Apartamenti Dimitra Studios.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,7.

Šis dzīvoklis ir arī novērtēts kā visizdevīgākais pilsētā Benitsesa! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.

Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 93 EUR.

4* viesnīca Ariti Grand Hotel.

Viesnīca Ariti atrodas rajona Kanoni centrā, tikai 3,5 km attālumā no Korfu pilsētas. Viesnīcu ieskauj 4 000 m2 liels dārzs. Viesu rīcībā ir peldbaseins ar bērnu zonu un restorāns.

Šīs ģimenes pārvaldītās viesnīcas piedāvātajos numuros ir gaisa kondicionētājs, privāta vannas istaba, tiešās līnijas tālrunis, televizors un ledusskapis. No balkona paveras skats uz lagūnu, dārzu, pilsētu vai mežiem.

Viesnīcai Ariti ir galvenais bārs, baseina bārs un autostāvvieta. No viesnīcas atpūtas zonas ir iespējams nokļūt plašā terasē, no kuras paveras elpu aizraujošs skats uz lagūnu, lidostu un Korfu pilsētas daļu.

Viesnīcas Ariti viesi var ātri nokļūt netālu esošajos tenisa laukumos un 3 km attālumā esošajā kazino. Citu netālu esošo iespēju klāstā ietilpst fitnesa telpa un spa, kas atrodas tikai 200 metru attālumā no viesnīcas Ariti. Korfu Starptautiskā lidosta ir 1 km attālumā no viesnīcas.

Divvietīgs numurs ar brokastīm uz 4 naktīm – 214 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni. Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā.  Patīkamu ceļojumu!