Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Milānu decembrī! Tiešie lidojumi no Rīgas no 24 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 5 naktis 4* viesnīcā centrā tikai 167 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

Datumi: decembris

17.-22.12. 24 EUR

4* viesnīca Contessa Jolanda Hotel & Residence.

Viesnīca Atahotel Contessa Jolanda atrodas Milānas ziemeļu daļā, 5 minūšu pastaigas attālumā no metro pieturas Maciachini. Viesiem tiek piedāvāta bezmaksas piekļuve naktsmītnes iekštelpu fitnesa zonai.

Viesnīcas brokastu telpa Aquarius atrodas ēkas 9. stāvā, piedāvājot panorāmas skatu pār Milānu.

Viesnīca Atahotel Jolanda atrodas tuvu pilsētas centram, un viesiem ir ērti pieejama nozīmīgākā sabiedriskā transporta satiksme, padarot naktsmītni par lielisku galamērķi biznesa un atpūtas ceļotājiem.

Transporta pakalpojumi no un uz Linates un Malpensas lidostu ir pieejami pēc pieprasījuma un par papildmaksu. Izstāžu centri Rho Fiera Milano un Expo 2015 atrodas 15 km attālumā no viesnīcas Contessa Jolanda.

Divvietīgs numurs uz 5 naktīm – 286 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā.

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.