Skip to content

Ziemassvētki Maltā! Lidojums un 7 naktis 4* viesnīcā ar brokastīm – 273 EUR

Malta ir skaista un interesanta valsts, kas piedāvā vairākas iespējas izbaudīt ceļojumu. Šeit ir dažas vietas, ko jūs varētu apmeklēt, ceļojot uz Maltu:

  1. Valletta: Valletta ir Maltas galvaspilsēta un UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauts vēsturisks centrs. Jūs varat pavadīt laiku, pastaigājoties pa Vallettas ieliņām, apskatot pilsētas aizsardzības sienas, apmeklējot Vallettas katedrāli un iepazīstoties ar Maltas vēstures un kultūras mantojumu dažādos muzejos.
  2. Mdina: Mdina ir mazpilsēta, kas pazīstama ar savu viduslaiku atmosfēru. Tā ir pazīstama arī kā “Bezrūpību pilsēta” un piedāvā burvīgas, šauras ieliņas, gleznainas ielokas un iespaidīgu arhitektūru. Izstaigājot Mdinu, jūs varēsiet apskatīt Mdinas katedrāli un baudīt panorāmas skatus no mūra sienām.
  3. Għar Dalam alas: Għar Dalam ir ala, kurā atrastas aizraujošas arheoloģiskās atklāsmes un atliekas no primitīvajām dzīves formām. Šeit jūs varat iepazīties ar Maltas seno vēsturi un dabas brīnumiem.
  4. Blue grotto: Ja jums patīk jūras ainavas, jūs varat doties uz Blue grotto, kas atrodas Komino salas tuvumā. Blue grotto ir zilgani-tirkīza ūdens piekrastes alu sistēma, kas ir ļoti iespaidīga un burvīga.
  5. Marsaxlokk: Marsaxlokk ir tradicionāls zvejnieku ciemats, slavens ar savu krāsaino zvejnieku floti un brīnišķīgo zivju tirgu. Te jūs varat baudīt svaigi nozvejotas jūras ēdienus un iepazīt Maltas zvejnieku kultūru.

Turklāt, jūs varat izbaudīt Maltas burvīgās pludmales, izmēģināt vietējo virtuvi, apmeklēt interesantas baznīcas un citus kultūras objektus, kā arī baudīt salas ainavas un kluso atmosfēru.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Maltu (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 21-28.12. 115 EUR (vienam cilvēkam turp un atpakaļ)

Lidojumi uz Maltu

4* viesnīca Gillieru Harbour Hotel. Divvietīgs numurs uz 7 naktīm ar brokastīm – 317 EUR.

Viesnīca Gillieru Harbour atrodas pilsētā St. Paul’s Bay, jūras krastā. Viesnīca piedāvā bezmaksas bezvadu internetu, baseinu, kā arī numurus ar gaisa kondicionētāju, balkonu, televizoru un privātu vannas istabu.

No dažiem viesnīcas Gillieru numuriem paveras skats uz pilsētas St. Paul’s Bay zvejas ostu.

Viesnīcas Gillieru restorāns specializējas zivju ēdienos un piedāvā gan vietējās, gan starptautiskās virtuves ēdienus.

Viesnīca Gillieru Harbour atrodas 5 minūšu pastaigas attālumā no Budžibba veikaliem, restorāniem un bāriem. Kazino ir 10 minūšu pastaigas attālumā.

Viesnīca Maltā