Skip to content

Zelta Smiltis, Bulgārija: lidojums un 7 naktis 4* ALL INCLUSIVE viesnīcā – 224 EUR

Zelta Smiltis ir slavenas ar savu gleznaino ainavu, smilšainajām pludmalēm un siltajiem ūdeņiem. Šeit ir daži no iemesliem, kāpēc apmeklēt Zelta Smiltis un ko tur var redzēt un darīt:

  1. Pludmales un jūras izprieces: Zelta Smiltis lepojas ar skaistām pludmalēm un skaidriem Melnās jūras ūdeņiem. Jūs varat baudīt saules vannas, peldēties, atpūsties uz smilšu pludmalēm un nodarboties ar dažādām jūras aktivitātēm, piemēram, burāšanu, ūdensslēpošanu vai banānu braukšanu.
  2. Marijas katedrāle: Zelta Smiltīs atrodas Marijas katedrāle, kas ir ievērojams arhitektūras piemineklis un nozīmīga reliģiska vieta. Katedrāle ir viens no pilsētas vizuālajiem simboliem un to var apmeklēt, lai iepazītos ar tās vēsturi un apbrīnotu tās greznību.
  3. Pasaules kultūru un vēstures parks: Pasaules kultūru un vēstures parks ir rekonstruētais tēlniecības komplekss, kas attēlo dažādas kultūras un vēsturiskas skatuves no visām pasaules daļām. Jūs varat staigāt pa parku, baudīt dažādus arhitektūras stilus un iepazīties ar dažādām kultūrām.
  4. Restorāni un izklaides iespējas: Zelta Smiltīs ir plaša restorānu, bāru un veikalu izvēle, kur jūs varat izbaudīt vietējo bulgāru virtuvi un izklaidēties. Pilsētā ir arī naktsdzīve, kurā jūs varat baudīt mūziku, dejot un izbaudīt vakara izklaides.
  5. Atpūtas un relaksācija: Zelta Smiltīs ir daudzas viesnīcas un kūrorti, kas piedāvā plašas atpūtas iespējas, ieskaitot spa procedūras, masāžas un citus relaksējošas aktivitātes. Jūs varat pilnībā izbaudīt brīvdienas un atpūsties no ikdienas stresa.

Tāpēc, ja jūs meklējat atpūtu pludmalēs, saules apspīdētas dienas, jūras izprieces un kultūras apskates objektus, Zelta Smiltis ir lielisks galamērķis jūsu ceļojumam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Viļņas uz Varnu (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 20.-27.09. 148 EUR (diviem cilvēkiem turp un atpakaļ)

Lidojums uz Bulgāriju

4* viesnīca: BSA Holiday Park Hotel – All Inclusive (7 naktis diviem cilvēkiem ar viss iekļauts ēdināšanu – 300 EUR)

Viesnīca Holiday Park atrodas lekna parka un ziedu dārza vidū ar svaigu jūras vēsmu, nelielas pastaigas attālumā no populārā Zelta smilšu kūrorta centra.

Viesnīca atrodas tikai 200 metru attālumā no galvenās autoostas, no kuras kursē autobusi uz Zelta smiltīm un Varnu, padarot to par ērtu vietu biznesa ceļotājiem.

Holiday Park atrodas aptuveni 450 metru attālumā no 5 km garajām skaistajām smilšu pludmalēm.

Izbaudiet dažādus ēdienus galvenajā restorānā ar krāšņu terasi vai nogaršojiet grilētus ēdienus BBQ restorānā.

No numuru balkoniem paveras skats uz peldbaseinu vai dārzu. Ienirt baseinā un izmantot pludmales krēslus un saulessargus. Ir arī baseina sadaļa bērniem, kā arī rotaļu laukums, kur varat pavadīt dažas jautras stundas ar saviem mazajiem.

Viesnīca Bulgārijā