Skip to content

Zelta Smiltis, Bulgārija! Čarterlidojums un 7 naktis 4* ALL INCLUSIVE viesnīcā – 295 EUR

Zelta Smiltis ir slavenas ar savu gleznaino ainavu, smilšainajām pludmalēm un siltajiem ūdeņiem. Šeit ir daži no iemesliem, kāpēc apmeklēt Zelta Smiltis un ko tur var redzēt un darīt:

  1. Pludmales un jūras izprieces: Zelta Smiltis lepojas ar skaistām pludmalēm un skaidriem Melnās jūras ūdeņiem. Jūs varat baudīt saules vannas, peldēties, atpūsties uz smilšu pludmalēm un nodarboties ar dažādām jūras aktivitātēm, piemēram, burāšanu, ūdensslēpošanu vai banānu braukšanu.
  2. Marijas katedrāle: Zelta Smiltīs atrodas Marijas katedrāle, kas ir ievērojams arhitektūras piemineklis un nozīmīga reliģiska vieta. Katedrāle ir viens no pilsētas vizuālajiem simboliem un to var apmeklēt, lai iepazītos ar tās vēsturi un apbrīnotu tās greznību.
  3. Pasaules kultūru un vēstures parks: Pasaules kultūru un vēstures parks ir rekonstruētais tēlniecības komplekss, kas attēlo dažādas kultūras un vēsturiskas skatuves no visām pasaules daļām. Jūs varat staigāt pa parku, baudīt dažādus arhitektūras stilus un iepazīties ar dažādām kultūrām.
  4. Restorāni un izklaides iespējas: Zelta Smiltīs ir plaša restorānu, bāru un veikalu izvēle, kur jūs varat izbaudīt vietējo bulgāru virtuvi un izklaidēties. Pilsētā ir arī naktsdzīve, kurā jūs varat baudīt mūziku, dejot un izbaudīt vakara izklaides.
  5. Atpūtas un relaksācija: Zelta Smiltīs ir daudzas viesnīcas un kūrorti, kas piedāvā plašas atpūtas iespējas, ieskaitot spa procedūras, masāžas un citus relaksējošas aktivitātes. Jūs varat pilnībā izbaudīt brīvdienas un atpūsties no ikdienas stresa.

Tāpēc, ja jūs meklējat atpūtu pludmalēs, saules apspīdētas dienas, jūras izprieces un kultūras apskates objektus, Zelta Smiltis ir lielisks galamērķis jūsu ceļojumam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojums no Viļņas uz Varnu.

Cenā ir iekļauta bagāža

Datumi: 7.-14.06. 114 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Čarterlidojums uz Zelta Smiltīm

4* viesnīca Palma Hotel. Divvietīgs numurs ar viss iekļauts ēdināšanu uz 7 naktīm – 363 EUR.

PALMA HOTEL atrodas Zelta smilšu dabas parka sirdī, ozolu meža vidū, nodrošinot dabisku dzesēšanu un kristāldzidru gaisu. PALMA HOTEL atrodas tikai 300 metru attālumā no pludmales, tā apvieno meža zaļumu un patīkamo vēsmu ar jūras smaržu.

Viesnīcā Jūs gaida mājīga atmosfēra, gaišas, tīras telpas, smaidīgs, draudzīgs personāls un garšīgi ēdieni, kas padarīs Jūsu brīvdienas relaksējošas un neaizmirstamas.

Ēdieni restorānā nāk no maziem un vidējiem dārziem, kas atrodas Varnas reģionā. Tur audzē eko augļus un dārzeņus. Gaļa, olas un piena produkti tiek ražoti speciāli izvēlētā tīras pārtikas fermā pie speciālista. Viss ir garšīgs un sagatavots ar lielu mīlestību pret jums.
Mēs cenšamies samazināt pārtikas atkritumu daudzumu un nosūtīt to kompostēšanai, un mēs atdodam gatavo mēslojumu, lai mēslotu augļus un dārzeņus mūsu dārzos. Esam iespēju robežās optimizējuši procesu un noslēguši ražošanas loku, jo mīlam savu dabu un cenšamies to saglabāt, lai noderētu.

Viesnīcas uzkopšanai izmantojam tikai dabīgus produktus, kas nav toksiski videi.

Īpašu uzmanību vēlamies pievērst tam, ka ūdens visā viesnīcas ēkā tiek apstrādāts ar reversās osmozes palīdzību, bagātināts ar derīgām minerālvielām, kas padara to piemērotu dzeršanai tieši no krāna.

Lielākajā daļā telpu dzesēšanu veic vides prasībām atbilstošs ģenerators. Elektriskās ierīces mūsu telpās ir A klases, un visur ir uzstādīti energotaupīgi apgaismes ķermeņi.

Viesnīca Zelta Smiltīs