Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi. 

Ceļojiet uz Zanzibāru decembrī! Lidojums no Rīgas – 520 EUR turp un atpakaļ ar bagāžu. Lidojums un 14 naktis 4* viesnīcā ar brokastīm pie pludmales – 923 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Condor lidojumi ar pārsēšanos. Bagāža ir iekļauta cenā.

Datumi:

10.-25.12. 520 EUR

29.11.-11.12. 540 EUR

4* viesnīca Santa Maria Coral Park.

​Viesnīca Santa Maria Coral Park atrodas tieši pie pludmales pilsētā Pongwe. Uz vietas ir restorāns un bārs, un pēc pieprasījuma viesiem var tikt pagatavoti īpašām prasībām atbilstoši ēdieni. Viesi var nomāt velosipēdus, lai dotos izzināt apkārtni. Visā naktsmītnē tiek nodrošināts bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums.

Katram bungalo ir privāts balkons, un gultas ir pārsegtas ar moskītu tīkliem. Visām naktsmītnēm ir āra atpūtas zona un privāta ieeja. Viesu rīcībā ir aprīkota privātā vannas istaba. No balkona paveras skats uz jūru.

Viesnīcai Santa Maria Coral Park ir skaists tropu dārzs. Viesiem tiek piedāvāti tūrisma aģenta pakalpojumi un privāta autostāvvieta.

Zanzibāras Starptautiskā lidosta atrodas 45 km attālumā, savukārt nacionālais parks Jozani Chwaka ir 30 minūšu brauciena attālumā no viesnīcas.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,2.

Bungalo ar balkonu un skatu uz dārzu ar brokastīm uz 14 naktīm – 806 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.