Skip to content

Zanzibāra maijā! Lidojums ar bagāžu un 7 naktis 3* viesnīcā pie okeāna – 594 EUR

Zanzibāra ir skaista un interesanta vieta, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Zanzibāru:

  1. Apmeklējiet Stone Town – Stone Town ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Zanzibāras centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  2. Pārgājieni pa pludmalēm – Zanzibāra ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm, un pārgājieni pa tām ir lielisks veids, kā izbaudīt salas skaistumu.
  3. Apmeklējiet Jozani mežu – Jozani mežš ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Zanzibārā.
  4. Apmeklējiet Zanzibāras garšvielu tirgu – Zanzibāra ir pazīstama ar savām garšvielām, un garšvielu tirgus ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Zanzibārā.
  5. Apmeklējiet Zanzibāras pludmales – Zanzibāra ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm, un tās ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Zanzibārā.
  6. Apmeklējiet Zanzibāras nacionālo parku – Zanzibāras nacionālais parks ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Zanzibārā.
  7. Apmeklējiet Zanzibāras muzeju – Zanzibāras muzejs ir slavens ar savu zinātnisko kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Zanzibārā.
  8. Ūdens aktivitātes – Zanzibāra ir slavena ar savu ūdens sporta aktivitātēm, piemēram, ūdens slēpošanu, ūdens motociklu braukšanu un daudz ko citu.
  9. Apmeklējiet Zanzibāras katedrāli – Zanzibāras katedrāle ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Zanzibārā.
  10. Apmeklējiet Zanzibāras ostu – Zanzibāras osta ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Zanzibārā.

Kopumā, Zanzibāra ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Labākais laiks ceļot uz Zanzibāru ir sausais periods, kas ir no decembra līdz februārim un no jūnija līdz septembrim. Šajā laikā ir mazāk lietus un temperatūra ir siltāka, kas padara to par ideālu laiku, lai baudītu salas skaistumu un aktivitātes. Tomēr, jāņem vērā, ka Zanzibāra atrodas tuvu ekvatoram, tāpēc temperatūra ir karsta visu gadu, un dienas un nakts garums ir vienāds ilgs – 12 stundas.

Ja plānojat ceļojumu uz Zanzibāru, jums vajadzētu pārbaudīt laika prognozi un klimata apstākļus, lai izvēlētos labāko laiku ceļojumam. Turklāt, jums vajadzētu ņemt vērā savu personīgo komforta līmeni un intereses, piemēram, ja plānojat apmeklēt pludmales, tad sausais periods varētu būt labākais laiks.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Air Baltic and Condor lidojumi no Rīgas uz Zanzibāru ar pārsēšanos Frankfurtē un Mombasā.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Rīga – Zanzibāra 5.-13.05. 491 EUR vai 3.-13.05. turp un atpakaļ (ar ilgāku laiku Frankfurtē atpakaļceļā vai 559 EUR ar īsaku laiku starp lidojumiem)

Citi datumi: 3.-13./20.05., 5.-20.05.

Lidojumi uz Zanzibāru

3* viesnīca Babalao Rooftop Hotel. Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 207 EUR, uz 9 naktīm – 266 EUR.

Viesnīca Babalao Rooftop atrodas Paje, Zanzibāras reģionā, 200 metru attālumā no Pajes pludmales un 19 km attālumā no Jozani meža. Viesiem ir pieejamas grila iekārtas. Šai 3 zvaigžņu viesnīcai ir bezmaksas bezvadu internets, koplietošanas atpūtas telpa un terase. Naktsmītnē tiek piedāvāta karaoke un apkalpošana numurā.

Viesnīcā numuri ir aprīkoti ar balkonu. Visos Babalao Rooftop Hotel numuros ir privāta vannas istaba ar dušu.

Viesnīca Zanzibārā