Skip to content

Vīne maijā! Tiešie lidojumi no Rīgas no 45 EUR! Lidojums un 3 naktis 4* apartamentos – 119 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Vīni maijā vai jūnija sākumā! Tiešie lidojumi no Rīgas no 45 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 3 naktis 4* apartamentos tikai 119 EUR no cilvēka, ceļojot trijatā.

Tiešie Laudamotion lidojumi.

Datumi: maijā un jūnijā

Piemēra datumi: 28.-31.05. 47 EUR

4* apartamenti Vienna Family Apartments.

Naktsmītne Vienna Family Apartments atrodas klusā vietā, vien 5 minūšu pastaigas attālumā no tuvākās tramvaju pieturas un 10 minūšu tramvaja brauciena attālumā no Vīnes Valsts operas. Viesiem ir pieejama pilnībā aprīkota virtuvīte un bezmaksas bezvadu internets.

Katrā naktsmītnes Vienna Family mūsdienīgajā studijā un dzīvoklī ir parketa grīdas, plakanā ekrāna televizors ar satelīta kanāliem, kā arī veļas mazgājamā mašīna.

Līdz iepirkšanās ielai Favoritenstraße, kurā ir pieejami daudzi veikali, restorāni un krogi, var nokļūt 10 minūšu pastaigas attālumā. Šajā ielā ir pieejama arī metro līnijas U1 metro pietura Keplerplatz. Maršruta 14A autobusi pietur vien 100 metru attālumā no dzīvokļiem. No pieturas Matzleinsdorferplatz ar 1. maršruta tramvaju var bez pārsēšanās nokļūt Vīnes centrā.

Rajons 10. Favoriten ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē ērts sabiedriskais transportsapskates vietas un pastaigas pa pilsētu.

Trīsvietīgs numurs uz 3 naktīm – 217 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!