Skip to content

Vīne maijā! Lidojums un 2 naktis apartamentos centrā tikai 80 EUR

Ceļošana uz Vīni, Austriju, ir lieliska izvēle. Ieteikumi divu dienu ceļojumam:

  1. Kultūras mantojums: Vīne ir bagāta kultūras un vēsturiskā mantojuma vieta. Jūs varat apmeklēt Vīnes pilsētu un izbaudīt tās gleznainās ielas, impozanto arhitektūru un karaļa pili Hofburgu. Papildus tam ir vērts apmeklēt Vīnes Operu vai citus kultūras centrus, lai izbaudītu mūzikas un teātra izrādes.
  2. Vīna garšošana: Vīne un tās apkārtne ir pazīstama ar savu vīna ražošanu. Jūs varētu doties uz kādu no vīna dārziem un vīna darītavām, kas atrodas netālu no Vīnes. Piedaloties vīna degustācijās, jūs varētu izbaudīt dažādu Vīnes vīnu garšas un iepazīt vīna ražošanas procesu.
  3. Vīna ceļš (Weinstraße): Vīnes tuvumā atrodas slavenais Vīnes vīna ceļš, kas iet cauri burvīgai reģionam ar vīna dārziem un skaistiem ciematiņiem. Ceļojot pa šo maršrutu, jūs varētu baudīt ainavu un apmeklēt vīna ražotājus, lai iepazītu to vīna tradīcijas un garšas.
  4. Iepirkšanās un kafejnīcas: Vīne ir arī lieliska vieta iepirkšanās pastaigām un tradicionālām kafejnīcām. Jūs varētu apmeklēt Kärntnestraße, kas ir slavena iepirkšanās iela, un atrast tradicionālas austriešu suvenīrus un citas interesantas preces. Turklāt jūs varētu apēst garšīgu Austrijas kūku (Sachertorte) kādā no kafejnīcām un baudīt autentisku austriešu kafiju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Vīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 26.-28.05. 34 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojums uz Vīni

Apartamenti Vienna Lights Apartments – Apartment Park View uz 2 naktīm – 92 EUR.

Naktsmītne Vienna Lights Apartments – Apartment Park View atrodas Vīnes 12. Meidlingas rajonā, 2,5 km attālumā no Vīnes Galvenās dzelzceļa stacijas, 3,2 km attālumā no Šēnbrunnas pils un 3,6 km attālumā no Vīnes pilsētas. Īpašums atrodas aptuveni 3,7 km attālumā no Belvederes pils, 3,9 km attālumā no Karlskirche un 4,7 km attālumā no Leopolda muzeja. Īpašums ir nesmēķētāju un atrodas 2,4 km attālumā no Wien Westbahnhof dzelzceļa stacijas.

Vienas guļamistabas dzīvoklī ir viesistaba ar plakanā ekrāna televizoru, pilnībā aprīkota virtuve ar trauku mazgājamo mašīnu un krāsni, kā arī 1 vannas istaba ar fēnu. Dzīvoklī tiek nodrošināti dvieļi un gultas veļa. Lai nodrošinātu papildu privātumu, naktsmītnei ir privāta ieeja.

Šēnbrunnera dārzi ir 4,7 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Dabas vēstures muzejs ir 4,7 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Vīnes Starptautiskā lidosta, kas atrodas 20 km attālumā no dzīvokļa Vienna Lights Apartments – Apartment Park View.

Apartamenti Vīnē