Skip to content

Vīne jūlijā! Tiešie lidojumi no Rīgas no 20 EUR! Lidojums un 3 naktis 4* viesnīcā centrā tikai 103 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Vīni jūlijā! Tiešie lidojumi no Rīgas no 20 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 3 naktis 4* viesnīcā centrā tikai 103 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Laudamotion lidojumi.

Datumi: daudz jūlijā

Piemēra datumi: 9.-12.07. 20 EUR

4* viesnīca Aparthotel Adagio Vienna City.

Viena no mūsu iecienītajām izvēlēm galamērķī Vīne.
Dzīvokļu viesnīca Adagio Vienna City atrodas Vīnes slavenajā bulvārī Ringstraße, 10 minūšu pastaigas attālumā no Sv. Stefana katedrāles. Viesiem tiek piedāvāti dzīvokļi ar gaisa kondicionētāju un bezmaksas WiFi pieslēgumu, kā arī sauna un fitnesa centrs.

Visās studijās un dzīvokļos ir elegantas mēbeles, mūsdienīgiem attēliem rotātas sienas un gaisa kondicionētājs. Katrā naktsmītnē ir virtuvīte, kurā ir ledusskapis, elektriskā plītiņa, trauku mazgājamā mašīna un mikroviļņu krāsns, kā arī tējas un kafijas pagatavošanas iespēja.

Blakus dzīvokļu viesnīcai Vienna City Adagio atrodas Donavas kanāls ar daudziem krastmalā esošiem bāriem. Tramvaji, kas kursē pa bulvāri Ringstraße, pietur tieši pie dzīvokļu viesnīcas. Metro stacija Schwedenplatz ir 5 minūšu pastaigas attālumā.

Šī ir mūsu viesu iecienītākā apkārtne galamērķī Vīne, ņemot vērā neatkarīgas atsauksmes.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 9,1.

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 166 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!