Skip to content

Vidusjūra Āfrikā! Lufthansa lidojumi no Rīgas no 143 EUR

Alžīrija ir valsts, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt, taču tūrisma nozare šeit nav tik attīstīta kā citās valstīs. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Alžīriju:

  1. Timgad – Timgad ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Alžīrijas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  2. Tassili n’Ajjer Nacionālais parks – Tassili n’Ajjer Nacionālais parks ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Alžīrijā.
  3. Casbah – Casbah ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Alžīrijas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  4. Tlemcen – Tlemcen ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  5. Algēras – Algēras ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Alžīrijā.
  6. Oran – Oran ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  7. Timgad – Timgad ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Alžīrijas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  8. Ghardaia – Ghardaia ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Alžīrijā.
  9. Tamanrasset – Tamanrasset ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Alžīrijā.
  10. Djemila – Djemila ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Alžīrijas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.

Kopumā, Alžīrija ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, taču tūrisma nozare šeit nav tik attīstīta kā citās valstīs, un tūristiem ir jāievēro drošības pasākumi.

Alžīrijā ir Vidusjūras klimats, kas nozīmē, ka vasaras ir karstas un sausas, bet ziemas ir salīdzinoši mērenas. Labākais laiks ceļot uz Alžīriju ir no pavasara līdz rudenim, kad ir silti un sausi apstākļi. Vasaras mēnešos var būt ļoti karsti, un ziemas mēnešos var būt vēsi un lietaini. Tomēr, ja plānojat ceļojumu uz Alžīriju, jums vajadzētu pārbaudīt laika prognozi un klimata apstākļus, lai izvēlētos labāko laiku ceļojumam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Alžīriju ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Lidojumu periods: novembris -marts

Rīga – Alžīra piem. 13.-20.11. 143 EUR

Citi datumi: 11.-18.12., 12.-19.02., 18.-25.03. un citi

Lidojumi no Rīgas uz Alžīriju