Skip to content

Venēcijas karnevāls: lidojums un 2 naktis 3* viesnīcā – 151 EUR

Venēcijas karnevāls ir viens no slavenākajiem un populārākajiem karnevāliem pasaulē. Šeit ir daži iemesli, kāpēc ir vērts ceļot uz Venēcijas karnevālu:

  1. Vēsture un tradīcijas – Venēcijas karnevāls ir vēsturisks notikums, kas sākās jau 13. gadsimtā. Tas ir pilns ar tradīcijām un simboliem, kas ir saglabājušies līdz mūsdienām.
  2. Maskas un kostīmi – Venēcijas karnevāls ir slavens ar savām maskām un kostīmiem, kas ir izgatavoti no dārgiem audumiem un rotājumiem. Tas ir lielisks laiks, lai redzētu dažādus un iespaidīgus kostīmus.
  3. Atmosfēra – Venēcijas karnevāla atmosfēra ir īpaša un aizraujoša. Pilsēta ir pilna ar mūziku, dejām un svinībām, kas radīs neaizmirstamus iespaidus.
  4. Pilsētas apskate – Venēcija ir skaista un romantiska pilsēta, kas ir celta uz ūdens. Karnevāla laikā jūs varat apskatīt pilsētu un tās skaistos apskates objektus, piemēram, Lielo kanālu un Svētās Marka laukumu.
  5. Gastronomija – Venēcijas karnevāls ir lielisks laiks, lai izbaudītu vietējo virtuvi un vīnus. Pilsēta ir slavena ar savu jūras velšu, sieru un vīna ražošanu.

Tātad, Venēcijas karnevāls ir lielisks iemesls, kāpēc vērts ceļot uz Venēciju. Tas ir vēsturisks un tradicionāls notikums, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt, un ir lielisks laiks, lai izbaudītu pilsētas skaistumu un gastronomiju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Venēciju (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 2.-4.02. 63 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Venēciju

3* viesnīca Hotel Laguna Residence. Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 177 EUR.

Iepretim Margēras pilsētā esošajai viesnīcai Laguna Residence ir autobusu pietura, no kuras var nokļūt Venēcijā. Visos numuros ir gaisa kondicionētājs un televizors. Autostāvvieta ir pieejama bez maksas.

Viesnīcas Laguna Residence numuros ir privāta vannas istaba ar fēnu, bezmaksas tualetes piederumiem un vannu vai dušu.

Atpūsties jūs varat atpūtas telpā, malkojot dzērienus no bāra.

Viesnīca Venēcijā