Skip to content

Venēcija valsts svētkos: lidojums un 2 naktis 4* viesnīcā – 201 EUR

Venēcija ir viena no slavenākajām un romantiskākajām pilsētām pasaulē. Tā ir pazīstama ar savu kanālu sistēmu, skaistajām tiltiem un arhitektūru.

  • Venēcija ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un piedāvā daudz vēsturisku un kultūras apskates vietu. Piemēram, Svētā Marka bazilika, Džentiluomo pils un Rialto tilti ir tikai dažas no tām.
  • Venēcija ir arī slavena ar savu karnevālu, kas ir viens no lielākajiem un krāšņākajiem karnevāliem pasaulē. Tas ir īpašs laiks, kad pilsēta ir pilna ar maskām, kostīmiem un festivāla noskaņu.
  • Gondolu brauciens pa Venēcijas kanāliem ir viens no populārākajiem tūristu aktivitātēm. Tas ļauj baudīt pilsētas ainavu no ūdens un iepazīties ar gondoljeru tradīcijām.
  • Venēcija ir arī slavena ar savu mākslu un kultūru. Arsenāls un La Biennale di Venezia ir nozīmīgi mākslas un kultūras centri, kas piesaista mākslas entuziastus no visas pasaules.
  • Venēcijas virtuve – baudiet tadicionālos ēdienus, piemēram, risoto, fritto misto un tiramisu.

Venēcija ir viena no tādām pilsētām, kas piedāvā unikālu un aizraujošu pieredzi. Ar tās romantiku, vēsturi un kultūru, Venēcija ir vieta, ko nevajadzētu palaist garām, ceļojot pa Itāliju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Venēciju (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 17.-19.11. 105 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Venēciju

4* viesnīca New Reiter Hotel – divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 192 EUR.

Viesnīca New Reiter atrodas Venēcijas Lido centrālā vietā, 200 metru attālumā no prāmju pieturas. Sv. Marka laukums atrodas tikai 10 minūšu laivas brauciena attālumā, un laivas atiet ik pēc 10 minūtēm visu diennakti.

Viesnīcai ir dārzs, bērnu rotaļu laukums, restorāns un bārs. Viesnīca atrodas 1,2 km attālumā no Kongresu centra, kur notiek Venēcijas filmu festivāls. Visā naktsmītnē ir pieejams bezmaksas bezvadu internets.

Katrā viesnīcas New Reiter numurā ir rakstāmgalds un privāta vannas istaba ar bezmaksas tualetes piederumiem un fēnu.

Katru dienu ir pieejamas bufetes tipa brokastis, kurās ietilpst gan saldie, gan sāļie ēdieni. Uz vietas esošajā restorānā tiek piedāvāti gan zivju, gan gaļas īpašie ēdieni.

Viesnīca Venēcijā