Skip to content

Venēcija un Itālijas ziemeļi! Lidojums un auto noma uz 6 dienām tikai 46 EUR

Itālijas ziemeļdaļa ir piepildīta ar daudzām skaistām un kultūras bagātībām pilnām vietām, kurās varat baudīt gan dabas skaistumu, gan vēsturiskās apskates objektus. Ja tu esi tuvu Venēcijai, ieteiktu apmeklēt šādas vietas:

  1. Venēcija: Pats par sevi saprotams, ka, ja esi tuvu Venēcijai, vajadzētu šo pilsētu apmeklēt. Varat izbaudīt romantiskas pastaigas pa kanāliem, apmeklēt Slavenās laukumu (Piazza San Marco), apskatīt Sv. Marka bazilikas arhitektūru un uzkāpt uz Kampanile, lai baudītu panorāmas skatus.
  2. Verona: Slavena ar Šekspīra “Romeo un Džuljeta”, Verona ir romantiska pilsēta ar skaistiem laukumiem, tiltoj un vecpilsētas atmosfēru. Varat apmeklēt arī Veronas arēnu, kas ir viena no lielākajām un labāk saglabātajām antīkajām amfiteātrām pasaulē.
  3. Padova: Ar savu universitāti, kas ir viena no vecākajām Eiropā, Padova ir interesanta pilsēta ar skaistiem laukumiem un daudziem vēsturiskiem objektiem. Šeit varat apmeklēt Sv. Antonija baziliku un slaveno Kapela degli Scrovegni ar Giotto freskām.
  4. Treviso: Šis mazais pilsētiņš ir pazīstams ar savām kanālu ielu sistēmām un viduslaiku arhitektūru. Treviso ir mierīgāka alternatīva, ja vēlaties izbaudīt Itālijas ziemeļu reģiona noslēpumainību.
  5. Dolomītu kalni: Ja esat dabas mīļotājs, izbaudiet Dolomītu kalnu ainavas, kas ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Piedāvājas iespēja pastaigāties pa skaistiem ceļiem, kalnu virsotnēm un baudīt alpienes skatus.
  6. Lago di Garda: Lielākais Itālijas ezers, Garda, ir skaista vieta ar mierīgām pilsētiņām, kā arī aktīvām atpūtas iespējām, piemēram, ūdenssportu un kalnu pastaigām.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Venēciju (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 21-26.01. 30 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Venēciju

Auto noma uz 6 dienām – 32 EUR bez nobraukuma ierobežojuma.

Auto noma