Skip to content

Venēcija novembrī: lidojums un 2 naktis apartamentos pie San Marco – 129 EUR

Venēcija ir viena no slavenākajām un romantiskākajām pilsētām pasaulē. Tā ir pazīstama ar savu kanālu sistēmu, skaistajām tiltiem un arhitektūru.

  • Venēcija ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un piedāvā daudz vēsturisku un kultūras apskates vietu. Piemēram, Svētā Marka bazilika, Džentiluomo pils un Rialto tilti ir tikai dažas no tām.
  • Venēcija ir arī slavena ar savu karnevālu, kas ir viens no lielākajiem un krāšņākajiem karnevāliem pasaulē. Tas ir īpašs laiks, kad pilsēta ir pilna ar maskām, kostīmiem un festivāla noskaņu.
  • Gondolu brauciens pa Venēcijas kanāliem ir viens no populārākajiem tūristu aktivitātēm. Tas ļauj baudīt pilsētas ainavu no ūdens un iepazīties ar gondoljeru tradīcijām.
  • Venēcija ir arī slavena ar savu mākslu un kultūru. Arsenāls un La Biennale di Venezia ir nozīmīgi mākslas un kultūras centri, kas piesaista mākslas entuziastus no visas pasaules.
  • Venēcijas virtuve – baudiet tadicionālos ēdienus, piemēram, risoto, fritto misto un tiramisu.

Venēcija ir viena no tādām pilsētām, kas piedāvā unikālu un aizraujošu pieredzi. Ar tās romantiku, vēsturi un kultūru, Venēcija ir vieta, ko nevajadzētu palaist garām, ceļojot pa Itāliju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Venēciju (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 17.-19.11. 81 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Venēciju

Apartamenti: Sweet suite near San Marco (dzīvoklis uz 2 naktīm – 95 EUR)

Viesnīca Sweet suite near San Marco atrodas ērtā vietā, Venēcijas centrā, netālu no San Marco bazilikas un Dodžu pils. Šis dzīvoklis atrodas 1,2 km attālumā no Ca’ d’Oro un 1,7 km attālumā no Frari bazilikas.

Netālu no dzīvokļa ir tādas iecienītas apskates vietas kā Sv. Marka laukums, Rialto tilts un teātris La Fenice. Tuvākā lidosta ir Venēcijas Marko Polo lidosta, kas atrodas 18 km attālumā no naktsmītnes Sweet suite near San Marco.

Apartamenti Venēcijā