Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Venēciju jūnijā! Tiešie lidojumi no Viļņas no 61 EUR turp un atpakaļ. Lidojums, 3 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm pie pludmales un 1 nakts Trevīzo tikai 193 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

​Datumi:

9.-13.06. 61 EUR

2.-13.06.

6.-13.06.

3* viesnīca Hotel Villa Orio.

Viesnīca Villa Orio atrodas vismierīgākajā, zaļākajā un burvīgākajā Lido apkārtnē – Alberoni rajonā, 500 metru attālumā no golfa laukuma Circolo Golf Venezia. Numuros ir bezmaksas vadu interneta pieslēgums.

Viesnīca Villa Orio piedāvā apburošu un ekskluzīvu skatu no saulainās vietas pār Venēcijas lagūnu. Brauciens uz Venēciju ar autobusu un ūdens autobusu aizņem aptuveni 40 minūtes.

Viesnīcu Villa Orio ieskauj vēss dārzs. Viesnīca piedāvā ērtas atpūtas zonas. Numuri ir gaumīgi iekārtoti un tajos ir gaisa kondicionētājs, kā arī privāta vannas istaba ar dušu.

Brokastis ietver aukstās gaļas un sierus, kūkas un konditorejas izstrādājumus, jogurtu un svaigus augļus.

Viesnīcas Villa Orio apkārtnē ir daudzi restorāni, bāri un tirgus. Viesnīca ir netālu no priežu koka un Alberoni pludmales, kas ir viena no plašākajām un vislabāk uzturētajām pludmalēm Lido salā.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,4.

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm ar brokastīm – 210 EUR.

3* viesnīca B&B Hotel Treviso.

Šī ir mūsu viesu iecienītākā apkārtne galamērķī Trevīzo, ņemot vērā neatkarīgas atsauksmes.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 9,4.

Divvietīgs numurs – 57 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.