Skip to content

Venēcija aprīlī! Lidojums no Rīgas un 3 naktis 3* viesnīcā pie Lido pludmales – 205 EUR

Venēcija ir viena no slavenākajām un romantiskākajām pilsētām pasaulē. Tā ir pazīstama ar savu kanālu sistēmu, skaistajām tiltiem un arhitektūru.

  • Venēcija ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un piedāvā daudz vēsturisku un kultūras apskates vietu. Piemēram, Svētā Marka bazilika, Džentiluomo pils un Rialto tilti ir tikai dažas no tām.
  • Venēcija ir arī slavena ar savu karnevālu, kas ir viens no lielākajiem un krāšņākajiem karnevāliem pasaulē. Tas ir īpašs laiks, kad pilsēta ir pilna ar maskām, kostīmiem un festivāla noskaņu.
  • Gondolu brauciens pa Venēcijas kanāliem ir viens no populārākajiem tūristu aktivitātēm. Tas ļauj baudīt pilsētas ainavu no ūdens un iepazīties ar gondoljeru tradīcijām.
  • Venēcija ir arī slavena ar savu mākslu un kultūru. Arsenāls un La Biennale di Venezia ir nozīmīgi mākslas un kultūras centri, kas piesaista mākslas entuziastus no visas pasaules.
  • Venēcijas virtuve – baudiet tadicionālos ēdienus, piemēram, risoto, fritto misto un tiramisu.

Venēcija ir viena no tādām pilsētām, kas piedāvā unikālu un aizraujošu pieredzi. Ar tās romantiku, vēsturi un kultūru, Venēcija ir vieta, ko nevajadzētu palaist garām, ceļojot pa Itāliju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Venēciju (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 10.-13.04. 87 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 8.-11.05. 91 EUR, 29.05.-1.06. 91 EUR

Lidojums uz Venēciju

Viesnīca Hotel Villa Tiziana. Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 237 EUR.

Nelielā viesnīca Villa Tiziana atrodas Venēcijas Lido salā, tuvumā nav pludmales un Venēcijas filmu festivāla norises vietas. Numuros ir gaisa kondicionieris, privāta vannas istaba un satelīta TV.

Viesnīcas Villa Tiziana tuvumā kursē sabiedriskie autobusi. Viesnīca atrodas tikai 3 autobusu pieturu attālumā no ūdens stacijas, no kuras iespējams izvēlēties uz Venēcijas pilsētas centru un Sv. Marka laukumu.

Personāls sniedz informāciju par apskates vietām.

Viesnīca Venēcijā