Skip to content

Varšava oktobrī: lidojums un 2 naktis viesnīcā centrā – 73 EUR

Varšava, Polijas galvaspilsēta, ir viens no interesantākajiem un vēsturiskākajiem galamērķiem Eiropā. Te ir daudz dažādu iemeslu, kāpēc ceļot uz Varšavu, un daudz ko tur redzēt un darīt. Šeit ir daži no tiem:

  1. Vēsture un kultūra: Varšava ir bagāta ar vēsturi un kultūru. Vēsturiskais vecpilsētas centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Varšavas loma Otrā pasaules kara laikā ir ļoti nozīmīga, un daudzi muzeji un pieminekļi atgādina par šiem notikumiem, tai skaitā Varšavas sacelšanās piemineklis un Pulķa muzejs.
  2. Vecpilsēta: Stara Miasto (Vecpilsēta) ir viens no Varšavas galvenajiem apskates objektiem. Tā ir skaista, rekonstruēta vēsturiskā pilsētas daļa ar ielām, laukumiem un krāšņiem veciem ēku fasāžu attēliem. Te varat pastaigāties pa ielām, apskatīt Pils laukumu un apmeklēt Rātsnams.
  3. Karaliskais ceļš: Šis ceļš savieno daudzas nozīmīgas Varšavas vietas, tostarp Karalisko pili, Svētā Jāņa katedrāli un Lazienki parku. Tas ir lielisks veids, kā izstaigāt pilsētu un apskatīt tās dažādās facetes.
  4. Lazienki parks: Šis ir viens no lielākajiem un skaistākajiem parkiem Eiropā. Te atrodas Karaliskā pils, dažādi pieminekļi un tēlniecības darbi, kā arī dzīvnieku dārzs ar saviem slavenajiem dzīvniekiem – peliēnu karaliskajiem zivtiņiem.
  5. Muzeji un galerijas: Varšava piedāvā daudzus muzejus un galerijas visdažādākajām interesēm – no Polijas vēstures līdz mākslai un zinātnei. Nozīmīgi ir Nacionālais muzejs un Kopernika zinātņu centrs.
  6. Gaume un ēdieni: Polijas virtuve ir bagāta un garšīga. Noteikti izmēģiniet tradicionālus ēdienus, piemēram, pierogi (pīrādži), kielbasu (desa) un žurek (rūgta zupas). Varšavā ir arī daudz dažādu restorānu un kafejnīcu, kur varat baudīt gan vietējo, gan starptautisko virtuvi.
  7. Iepirkšanās un izklaide: Varšava ir lieliska vieta arī iepirkšanās entuziastiem un izklaides meklētājiem. Centrālā Varšava piedāvā daudzus veikalus, tirdziņus un modernus iepirkšanās centrus. Te ir arī aktīva naktsdzīve ar restorāniem, bāriem un klubiem.
  8. Virtuālais žēlsirdības muzejs: Šis muzejs ir veltīts Otrā pasaules kara laika geto Varšavā un tajā notikušajam. Tas ir ļoti emocionāls un padara apmeklētājus domāt par cilvēcisko ciešanu nozīmi.

Šie ir tikai daži iemesli, kāpēc ceļot uz Varšavu. Pilsēta piedāvā daudz dažādu pieredžu un iespēju, neatkarīgi no jūsu interesēm un priekšlikumiem.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Varšavu (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 9.-11.10. 24 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi oktobrī: 2.-4.10., 26.-28.10. un citi

Lidojumi uz Varšavu

Viesnīca: ibis budget Warszawa Centrum (divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 99 EUR)

Viesnīca ibis budget Warszawa Centrum atrodas lieliskā vietā, Varšavas rajonā Sródmiescie, 1,5 km attālumā no stadiona Legia Warsaw, kā arī 2,2 km attālumā no parka Ujazdowski un Varšavas Nacionālā muzeja.

Šajā vienas zvaigznes viesnīcā tiek piedāvāti numuri ar gaisa kondicionētāju, privātu vannas istabu un bezmaksas WiFi. Par papildmaksu var tikt noorganizēta privāta autostāvvieta. Visos viesu numuros ir plakanā ekrāna televizors. Katru rītu viesnīcā ibis budget Warszawa Centrum tiek piedāvātas bufetes tipa brokastis.

Reģistratūras darbinieki pārvalda angļu un poļu valodu un vienmēr ir gatavi palīdzēt. Kopernika zinātnes centrs ir 2,2 km attālumā no naktsmītnes, savukārt Polijas Armijas muzejs – 2,3 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Varšavas Šopēna lidosta, kas atrodas 9 km attālumā no viesnīcas ibis budget Warszawa Centrum.

Viesnīca Varšavā