Skip to content

Valensija maijā! Lidojums un 4 naktis 3* viesnīcā pie pludmales – 226 EUR

Valensija ir pazīstama ar savu kultūras mantojumu, moderno arhitektūru un pludmalēm. Šeit ir dažas no populārākajām apskates vietām un aktivitātēm, ko var izbaudīt, ceļojot uz Valensiju:

  1. Ciutat de les Arts i les Ciències: Šis modernais komplekss ir viens no Valensijas galvenajiem apskates objektiem, kas iekļauj zinātnes muzeju, IMAX kinoteātru, operas namu un daudz ko citu.
  2. Valensijas katedrāle: Šī gotikas stila katedrāle ir viena no ievērojamākajām Valensijas vēsturiskajām vietām, kur var apbrīnot arhitektūru un reliģiskos mākslas darbus.
  3. Torres de Quart un Torres de Serrans: Šie vārti ir pārpalikuši no senajiem Valensijas mūriem un ir svarīgi vēsturiski pieminekļi.
  4. L’Oceanogràfic: Šis ir lielākais akvārijs Eiropā, kur var apskatīt plašu jūras dzīvnieku kolekciju.
  5. Pludmales: Valensija piedāvā skaistas pludmales, piemēram, Malvarrosa pludmali, kur var baudīt sauli un jūru.

Kopumā, Valensija ir pilsēta ar daudzveidīgu kultūras un izklaides piedāvājumu, no modernas arhitektūras līdz vēsturiskām vietām un pludmalēm.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Ryanair lidojumi (nav savienoti, bagāža nav iekļauta cenā):

21.05. Rīga – Parīze un Parīze – Valensija

25.05. Valensija – Stokholma un Stokholma – Rīga

Lidojums uz Valensiju

3* viesnīca Flag Hotel Valencia Florazar. Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 274 EUR.

Flag Hotel Valencia Florazar atrodas uz ziemeļiem no Valensijas, tikai 300 m no krasta līnijas. Modernā viesnīca ar bezmaksas Wi-Fi. Tas ir lieliski piemērots pilsētas apskates vietu izpētei.

Flag Hotel Valencia Florazar atrodas ārpus Valensijas centra, taču no šejienes jūs varat viegli un ātri nokļūt pilsētā ar automašīnu vai pa A7 automaģistrāli. Tas ir arī ļoti ērti Valensijas biznesa un izstāžu zonām.

Vasarā peldieties viesnīcas āra peldbaseinā vai vienkārši sauļojieties, atpūšoties kādā no apkārtējiem sauļošanās krēsliem.

Pusdienojiet viesnīcas restorānā vai baudiet uzkodas kafejnīcā garas dienas ekskursiju vai biznesa tikšanās beigās. Jūs varat baudīt garšīgu un relaksējošu maltīti, neizejot no viesnīcas. Pēc tam iedzeriet dzērienu uz vietas esošajā bārā un izbaudiet tērzēšanu ar kolēģiem vai kolēģiem.

Viesnīca Valensijā