Skip to content

Turkish Airlines lidojumi uz Ņujorku no 355 EUR turp un atpakaļ ar bagāžu (līdz jūnijam, arī Lieldienās)

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Ņujorku ar Turkish Airlines! Lidojumi no Rīgas no 355 EUR turp un atpakaļ ar bagāžu. Lidojums un 6 naktis 3* viesnīcā tikai 547 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Turkish Airlines lidojumi ar pārsēšanos Stambulā. Ēdināšana un bagāža iekļautas cenā.

Dažos lidojumos ilgāks laiks starp lidojumiem Stambulā (var pieteikties bezmaksas viesnīcai un ekskursijai no Turkish Airlines).

​Datumi: daudz no februāra līdz jūnijam

13.-20.02. (piemēra datumi)

3* viesnīca The Park Ave North.

Viesu nams The Park Ave North atrodas 2 km attālumā no Kolumbijas universitātes. Viesiem tiek nodrošināts bezmaksas WiFi. Naktsmītne ir aptuveni 2,6 km attālumā no stadiona Yankee un 3,8 km attālumā no mākslas muzeja Metropolitan. Centrālparks ir 5 km attālumā no viesu nama.

Visos numuros ir plakanā ekrāna televizors ar kabeļtelevīzijas kanāliem, mikroviļņu krāsns un ledusskapis.

Linkolna centrs un Kārnegī zāle atrodas 6 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Lagvārdija lidosta, kas atrodas 7 km attālumā no naktsmītnes The Park Ave North.

Rajons East Harlem ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē arhitektūramuzeji un parki.

Divvietīgs numurs uz 6 naktīm – 386 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!