Skip to content

Turkish Airlines lidojumi uz AAE no 199 EUR

Abū Dabī ir viena no septiņām Apvienotā Arābu Emirātu federācijas daļām un tās galvaspilsēta, kas atrodas Persijas līča krastā. Pēdējos gados Abū Dabī ir kļuvusi par vienu no populārākajiem tūrisma galamērķiem, un šeit ir daudz iemeslu, kāpēc ceļotājiem vajadzētu apmeklēt šo brīnišķīgo pilsētu.

  1. Arhitektūra un modernās struktūras: Abū Dabī ir pazīstama ar savu moderno arhitektūru un iespaidīgajiem ēku dizainiem, tostarp Burj Mohammed Bin Rashid un Etihad Towers. Apmeklējot šo pilsētu, ceļotāji varēs aplūkot iespaidīgās struktūras un iegūt priekšstatu par to, kā pilsēta ir attīstījusies pēdējos gados.
  2. Kultūras apskates objekti: Abū Dabī var apmeklēt dažādas kultūras un mākslas iestādes, piemēram, Luvru Abū Dabī un Guggenheim Abū Dabī muzeju. Šie muzeji piedāvā plašu izstāžu klāstu, kas atspoguļo gan vietējo, gan starptautisko mākslu un kultūru.
  3. Daba un izklaidējošas aktivitātes: Abū Dabī ir bagāta ar dabas un izklaidējošiem piedzīvojumiem, piemēram, jūras krasti, savvaļas dzīvnieku rezervāti un lieli parki. Ceļotāji varēs izbaudīt saulrieta burvību pērkona klintīs, doties safari Mangroves National Park vai izpētīt Yas Waterworld un Ferrari World tematiskos parkus.
  4. Tirdzniecības centri un iepirkšanās: Abū Dabī ir pazīstama ar savu greznību un tirdzniecības centru klātbūtni. Ceļotāji varēs iepirkties vienā no vairākiem lielveikaliem, piemēram, Yas Mall un Marina Mall, kur atrodas gan vietējie, gan starptautiskie zīmoli.
  5. Vēsturiskie apskates objekti: Abū Dabī vēsturiskie apskates objekti ir vēl viens iemesls, kāpēc šeit ir vērts ceļot. Ceļotāji var apmeklēt Qasr Al Hosn – pilsētas vecāko ēku, kas tagad kalpo kā muzejs, un šeiha Zayed Grand Mosque, kas ir viena no lielākajiem un iespaidīgākajiem mošejām pasaulē.
  6. Augstākās kvalitātes viesnīcas un restorāni: Abū Dabī piedāvā plašu izvēli augstas klases viesnīcām un restorāniem, kas apmierinās jebkura ceļotāja vēlmes. Šeit var atrast viesnīcas ar grezniem numuriem un izcilu apkalpošanu, kā arī restorānus, kuros baudīt vietējos un starptautiskos ēdienus.
  7. Sporta un brīvā laika aktivitātes: Abū Dabī ir lieliska vieta aktīviem ceļotājiem, kas vēlas piedalīties dažādās sporta un brīvā laika aktivitātēs. Šeit var doties golfa spēlēšanā, izbaudīt jūras sporta veidus, piemēram, ūdensslēpošanu un vindsērfingu, vai apmeklēt vienu no vairākām sporta pasākumu norises vietām, piemēram, Yas Marina Circuit, kas ir Formula 1 sacīkšu trase.
  8. Naktsdzīve: Abū Dabī ir populāra naktsdzīves galamērķis ar dažādiem bāriem, klubiem un izklaides vietām. Ceļotāji var izbaudīt mūziku un dzērienus kādā no pilsētas populārajiem naktsklubiem vai baudīt vakara izrādi un koncertu kādā no mākslas centriem.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Turkish Airlines lidojumi no Rīgas uz Abū Dabī ar pārsēšanos Stambulā.

Var pieteikties bezmaksas Stambulas apskates tūrēm un nakšņošanai partneru viesnīcā! Vairāk info par tūrēm šeit. Vairāk info par nakšņošanas iespējām šeit.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Lidojumu periods: novembris – marts 2024.

Datumu pieejamība par šo cenu – neliela

Rīga – Abū Dabī piem. 13.-23.11. 199 EUR

Citi datumi: 3-11.12., 16.-29.01., 16.-22.02. un citi

Rīga - Abū Dabī