Skip to content

Tunisija! Lufthansa lidojums un 7 naktis 4* viesnīcā pie pludmales – 234 EUR

Tunisija ir valsts, kas piedāvā daudz interesantu apskates objektu un aktivitāšu. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Tunisijā:

  1. Apmeklējiet Sidi Bou Said: Šis gleznainais ciemats atrodas pie Vidusjūras krasta un ir pazīstams ar savām baltajām mājām un zilajām durvīm. Izkāpiet pa šaurajām ieliņām, apskatiet mākslas galerijas un baudiet ainavu no skatu laukuma.
  2. Apmeklējiet Kartāgas arheoloģisko vietu: Kartāga ir sena feniķiešu pilsēta, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Apmeklējiet ruīnas, tostarp Antonīna termas, Kartāgas muzeju un slaveno Kartāgas akropoli.
  3. Izbaudiet Sahāras tuksnesi: Tunisija piedāvā iespēju izbraukt ar kamieļiem vai džipiem pa Sahāras tuksnesi. Apmeklējiet Matmatas troglodītu ciematus, iepazīstieties ar beduīnu kultūru un baudiet saulrietu Sahāras smiltīs.
  4. Apmeklējiet El Jem Kolizeju: El Jem Kolizejs ir lielākais Romas impērijas amfiteātris Āfrikā. Iepazīstieties ar šīs 2000 gadus vecās struktūras vēsturi.
  5. Iepazīstieties ar tradicionālo tunisiešu virtuvi: Tunisijā ir daudzus garšīgus ēdienus, kas jāizmēģina. Piemēram, “couscous” ir populārs tunisiešu ēdiens, kas sastāv no graudaugu bumbiņām, gaļas un dārzeņiem. Izbaudiet arī tradicionālos tējas rituālus un vietējos desertus

Ir svarīgi atcerēties ievērot vietējos likumus un tradīcijas, kā arī ievērot drošības norādījumus, ceļojot pa Tunisiju. Turklāt, pirms ceļojuma, ieteicams pārbaudīt aktuālo informāciju par ceļošanas ierobežojumiem un drošības situāciju valstī.

Labākais laiks ceļot uz Tunisiju ir no maija līdz oktobrim. Šajā laikā ir silti un saulaini, un ir piemērots laiks, lai baudītu pludmales un citus āra aktivitātes. Vasaras mēnešos ir karsti, bet jūlijs un augusts ir vispopulārākie ceļošanas mēneši, tāpēc var būt vairāk tūristu. Ja vēlaties izvairīties no lielākas tūristu plūsmas, varat apsvērt ceļošanu maijā, septembrī vai oktobrī.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Tunisu ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Rīga – Tunisa piem. 11.-18.05. 156 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: 9./10.-18.05., 10.-20.05.

Lidojumi uz Tunisu

4* viesnīca Hotel Menara. Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 157 EUR.

Viesnīca Menara atrodas Hammametā, jūras kūrorta South Hammamet centrā.

Ērtajos numuros ir gaisa kondicionētājs, un no tiem paveras skats uz peldbaseinu vai dārzu.

Viesnīcā Menara ir pieejamas vairākas aktivitātes, piemēram, iekštelpu baseins, 2 āra baseini, labsajūtas centrs, tenisa korts, nakts klubs, mini golfs, un jūs varat doties uz pludmali ar kājām.

Viesnīca Menara piedāvā aktivitātes pieaugušajiem un bērniem. Animācijas un aktivitātes jūs gaida visa gada garumā, un viss ir radīts jūsu patīkamai atpūtai.

Viesnīca Hammāmetā