Skip to content

Trogira/Splita augustā: lidojums un 7 naktis tieši pie jūras – 273 EUR

Gan Trogira, gan Splita ir pievilcīgas un interesantas pilsētas, ko vērts apmeklēt, ceļojot uz Horvātiju.

Trogira ir mazs, vēsturisks pilsētas ciemats, kas atrodas uz jūras krasta un ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šeit ir dažas no galvenajām apskates vietām un aktivitātēm, ko varat izbaudīt Trogirā:

  1. Trogiras Vecpilsēta: Iepazīstieties ar Trogiras vecpilsētu, kurā ir saskatāma vēsturiska arhitektūra, šauras ieliņas un viduslaiku atmosfēra. Apmeklējiet Trogiras katedrāli, Sv. Lovre, un izstaigājiet tās labi saglabāto pilsētas sienas.
  2. Trogiras pils: Apmeklējiet Trogiras pili, kas ir 13. gadsimta arhitektūras piemineklis, un izbaudiet skatus no tās torņa.
  3. Svētā Dominika klosteris: Iepazīstieties ar Svētā Dominika klosteri, kas slavens ar savu klaustru un interesanto izstādi.
  4. Promenāde: Izmantojiet iespēju pastaigāties pa Trogiras promenādi, baudot skatus uz jūru un ostu, kā arī apmeklēt vietējos restorānus un kafejnīcas.

Splita ir lielāka pilsēta, kas atrodas netālu no Trogiras, un tā ir pazīstama ar savu seno vēsturi un aizraujošu atmosfēru. Dažas no galvenajām lietām, ko varat darīt un redzēt, apmeklējot Splitu, ietver:

  1. Dioklecianas pils: Apmeklējiet Dioklecianas pili, kas ir lieliska romiešu laika arhitektūras piemineklis. Pils komplekss ir milzīgs un iekļauj daudzas interesantas apskates vietas, tostarp peristilu, katedrāli un Daugava vārtus.
  2. Splitas Vecpilsēta: Izstaigājiet Splitas vecpilsētu, kas ir labi saglabājusies un kurā ir daudz veco ēku, cieņpilni pagalmi un mazas ieliņas. Jūs varat baudīt iepirkšanos, apmeklēt restorānus un iepazīt vietējo kultūru.
  3. Riva promenāde: Dodieties pastaigā pa Splitas Rivas promenādi, kas piedāvā lieliskus skatus uz jūru un apkārtējo vidi. Šeit jūs varat arī atrast daudz kafejnīcu, restorānu un veikalu.
  4. Marjan kalns: Izbaudiet dabu un pasakainus skatus, dodoties uz Marjan kalnu, kas atrodas blakus Splitai. Šeit jūs varat doties pastaigās, izbaudīt pikniku un baudīt brīnišķīgus skatus uz pilsētu un jūru.

Šīs pilsētas ir tikai dažas no vietām, ko varat redzēt un darīt Trogirā un Splitā. Abas pilsētas piedāvā aizraujošu vēsturi, arhitektūru, jūras ainavas un vietējo kultūru, kas padara tās par populāriem ceļojuma galamērķiem Horvātijā.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Ideja foršam ceļojumam ģimenēm vai draugiem. Trijatā vai četratā visizdevīgāk, bet arī divatā var sameklēt budžeta atpūtas iespējas.

Tiešie Wizz Air lidojumi no Viļņas uz Splitu (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 25.08.-01.09. 145 EUR (vienam cilvēkiem turp un atpakaļ)

Pieejami vairāki citi datumi no jūlija.

Lidojumi Viļņa - Splita

3* apartamenti: Apartments Ćurić (7 naktis četriem cilvēkiem – 515 EUR)

Dzīvokļis Curic atrodas tikai 300 metru attālumā no tuvākās pludmales. Dzīvokļī ir gaisa kondicionētājs, bezmaksas bezvadu internets, LCD televizors ar satelīttelevīziju, mēbelēts balkons un pilnībā aprīkota virtuve. Apartamenti atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā no rosīgā pilsētas centra un UNESCO aizsargātās Trogiras vecpilsētas.

Uz vietas ir pieejama bezmaksas autostāvvieta, un naktsmītnei ir dārzs ar kopīgām grila iekārtām. Var apmeklēt vairākas Čiovo salas pludmales, kuras ar Trogiru savieno 100 metru tilts.

Vasarā no pilsētas piekrastes promenādes tiek piedāvāti laivu braucieni uz Splitu, Kornati nacionālo parku vai Hvaras salu. Splitu var sasniegt arī 30 minūšu automašīnas brauciena attālumā.

Splitas lidosta atrodas 6 km attālumā. Pēc pieprasījuma un par papildmaksu var tikt noorganizēti transporta pakalpojumi.

Apartamenti Curic