Skip to content

Trogira/Splita aprīlī! Lidojums no Rīgas un 3 naktis 3* viesnīcā centrā – 232 EUR

Gan Trogira, gan Splita ir pievilcīgas un interesantas pilsētas, ko vērts apmeklēt, ceļojot uz Horvātiju.

Trogira ir mazs, vēsturisks pilsētas ciemats, kas atrodas uz jūras krasta un ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šeit ir dažas no galvenajām apskates vietām un aktivitātēm, ko varat izbaudīt Trogirā:

  1. Trogiras Vecpilsēta: Iepazīstieties ar Trogiras vecpilsētu, kurā ir saskatāma vēsturiska arhitektūra, šauras ieliņas un viduslaiku atmosfēra. Apmeklējiet Trogiras katedrāli, Sv. Lovre, un izstaigājiet tās labi saglabāto pilsētas sienas.
  2. Trogiras pils: Apmeklējiet Trogiras pili, kas ir 13. gadsimta arhitektūras piemineklis, un izbaudiet skatus no tās torņa.
  3. Svētā Dominika klosteris: Iepazīstieties ar Svētā Dominika klosteri, kas slavens ar savu klaustru un interesanto izstādi.
  4. Promenāde: Izmantojiet iespēju pastaigāties pa Trogiras promenādi, baudot skatus uz jūru un ostu, kā arī apmeklēt vietējos restorānus un kafejnīcas.

Splita ir lielāka pilsēta, kas atrodas netālu no Trogiras, un tā ir pazīstama ar savu seno vēsturi un aizraujošu atmosfēru. Dažas no galvenajām lietām, ko varat darīt un redzēt, apmeklējot Splitu, ietver:

  1. Dioklecianas pils: Apmeklējiet Dioklecianas pili, kas ir lieliska romiešu laika arhitektūras piemineklis. Pils komplekss ir milzīgs un iekļauj daudzas interesantas apskates vietas, tostarp peristilu, katedrāli un Daugava vārtus.
  2. Splitas Vecpilsēta: Izstaigājiet Splitas vecpilsētu, kas ir labi saglabājusies un kurā ir daudz veco ēku, cieņpilni pagalmi un mazas ieliņas. Jūs varat baudīt iepirkšanos, apmeklēt restorānus un iepazīt vietējo kultūru.
  3. Riva promenāde: Dodieties pastaigā pa Splitas Rivas promenādi, kas piedāvā lieliskus skatus uz jūru un apkārtējo vidi. Šeit jūs varat arī atrast daudz kafejnīcu, restorānu un veikalu.
  4. Marjan kalns: Izbaudiet dabu un pasakainus skatus, dodoties uz Marjan kalnu, kas atrodas blakus Splitai. Šeit jūs varat doties pastaigās, izbaudīt pikniku un baudīt brīnišķīgus skatus uz pilsētu un jūru.

Šīs pilsētas ir tikai dažas no vietām, ko varat redzēt un darīt Trogirā un Splitā. Abas pilsētas piedāvā aizraujošu vēsturi, arhitektūru, jūras ainavas un vietējo kultūru, kas padara tās par populāriem ceļojuma galamērķiem Horvātijā.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojums no Rīgas uz Splitu ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 1.-5.04. 165 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: 1./4./6.-12.04.

Lidojumi uz Splitu

3* viesnīca Peruzovic Rooms 1 uz 3 naktīm – 135 EUR.

Peruzovic Rooms 1 atrodas tikai 3 minūšu pastaigas attālumā no Diokletiāna pils, Splitas vēsturiskajā centrā, un visas galvenās apskates vietas atrodas tikai dažu soļu attālumā. Tā piedāvā bezmaksas bezvadu internetu un dārza terasi. Rivas promenāde gar jūru atrodas tikai 300 metru attālumā.

Visās naktsmītnēs ir gaisa kondicionētājs, plakanā ekrāna televizors ar kabeļtelevīziju un privāta vannas istaba ar dušu, bezmaksas tualetes piederumiem un fēnu.

Daudzi restorāni, bāri un lielveikali atrodas 5 minūšu pastaigas attālumā. Pārtikas veikals atrodas 10 metru attālumā no īpašuma, savukārt iepirkšanās iela Marmontova un burvīgais laukums Prokurative ir tikai 200 metru attālumā.

Netālu esošajā Marjan kalnā ir pieejamas pārgājienu, skriešanas un riteņbraukšanas iespējas, un tas atrodas 500 metru attālumā. Stadions Poljud atrodas 1 km attālumā, savukārt smilšu pludmale Bačvice ar vairākiem nakts bāriem atrodas 1,5 km attālumā.

Prāmju osta, galvenā dzelzceļa stacija un galvenā autoosta atrodas 1,4 km attālumā, savukārt Splitas lidosta atrodas 21 km attālumā.

Viesnīca Splitā