Skip to content

Tiešie vasaras vai septembra lidojumi uz Melnkalni – 138 EUR turp un atpakaļ! Lidojums un 7 naktis apartamentos pie pludmales – 247 EUR

Tivatā, kas atrodas Melnkalnē, ir daudz interesantu vietu un aktivitāšu, ko varat apmeklēt un izbaudīt. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Tivatā:

  1. Porto Montenegro: Apmeklējiet šo luksusa jahtu ostu, kas ir viens no reģiona pazīstamākajiem jahtu maršrutiem. Te ir daudz veikalu, restorānu un kultūras pasākumu.
  2. Tivatas promenāde: Izejiet pastaigā pa pilsētas skaisto promenādi, baudot jūras skatus un apbrīnojot vietējo arhitektūru.
  3. Buća-Luković muzejs: Apmeklējiet šo muzeju, lai iegūtu ieskatu Melnkalnes vēsturē un kultūrā.
  4. Sveti Marko sala (Gospa od Milosrđa): Šī maza sala atrodas Tivatā, un tajā ir viena no vecākajām katoļu baznīcām Melnkalnē.
  5. Pludmales: Relaksējieties uz kādas no vietējām pludmalēm, piemēram, Plavi Horizonti pludmalē.
  6. Virtuve: Tivatā ir vairāki kafejnīcas un restorāni, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi. Neaizmirstiet nobaudīt vietējos zivju ēdienus.
  7. Izejiet pastaigā uz Ostrvo Cvijeca (Ziedu sala): Šī sala ir pazīstama ar savu ainavu un ziediem, un tajā ir veikts dažādu augu kolekcijas iestādījums.

Tivat piedāvā skaistus skatus, kultūras bagātības un atpūtas iespējas, tāpēc jums noteikti būs daudz ko izbaudīt.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Norwegian lidojumi Rīga – Tivata.

Cenā ir iekļauta soma līdz 10 kg.

Rīga – Tivata 31.08.-7.09. 138 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: 30.07.-3./6.08., 27.08.-3.09., 31.08.-3./7./10.09., 25.05.-1.06., 24.-31.08., 10.-17.08.

Lidojumi uz Melnkalni

Apartamenti Bella Apartments uz 7 naktīm – 218 EUR.

Dzīvokļi Bella atrodas Bijelā, 400 metru attālumā no Bijelas pludmales un 2,4 km attālumā no pludmales Bocasa. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu internets un gaisa kondicionētājs. No naktsmītnes paveras skats uz kalniem un pilsētu, un tā atrodas 14 km attālumā no romiešu mozaīkas. Īpašums ir nesmēķētāju un atrodas 2,5 km attālumā no Baosici pludmales.

Dzīvoklī ir 1 guļamistaba, 1 vannas istaba, gultas veļa, dvieļi, plakanā ekrāna televizors ar kabeļtelevīzijas kanāliem, pilnībā aprīkota virtuve un balkons ar skatu uz jūru.

Herceg Novi pulksteņtornis atrodas 14 km attālumā no dzīvokļa, savukārt cietoksnis Forte Mare ir 15 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Tivatas lidosta, kas atrodas 11 km attālumā no naktsmītnes Bella Apartments.

Apartamenti Melnkalnē