Skip to content

Tiešie lidojumi uz Vīni no 13 EUR vienā virzienā! Tiešais lidojums un 2 naktis 4* viesnīcā centrā tikai 88 EUR

Ceļošana uz Vīni, Austriju, ir lieliska izvēle. Ieteikumi divu dienu ceļojumam:

  1. Kultūras mantojums: Vīne ir bagāta kultūras un vēsturiskā mantojuma vieta. Jūs varat apmeklēt Vīnes pilsētu un izbaudīt tās gleznainās ielas, impozanto arhitektūru un karaļa pili Hofburgu. Papildus tam ir vērts apmeklēt Vīnes Operu vai citus kultūras centrus, lai izbaudītu mūzikas un teātra izrādes.
  2. Vīna garšošana: Vīne un tās apkārtne ir pazīstama ar savu vīna ražošanu. Jūs varētu doties uz kādu no vīna dārziem un vīna darītavām, kas atrodas netālu no Vīnes. Piedaloties vīna degustācijās, jūs varētu izbaudīt dažādu Vīnes vīnu garšas un iepazīt vīna ražošanas procesu.
  3. Vīna ceļš (Weinstraße): Vīnes tuvumā atrodas slavenais Vīnes vīna ceļš, kas iet cauri burvīgai reģionam ar vīna dārziem un skaistiem ciematiņiem. Ceļojot pa šo maršrutu, jūs varētu baudīt ainavu un apmeklēt vīna ražotājus, lai iepazītu to vīna tradīcijas un garšas.
  4. Iepirkšanās un kafejnīcas: Vīne ir arī lieliska vieta iepirkšanās pastaigām un tradicionālām kafejnīcām. Jūs varētu apmeklēt Kärntnestraße, kas ir slavena iepirkšanās iela, un atrast tradicionālas austriešu suvenīrus un citas interesantas preces. Turklāt jūs varētu apēst garšīgu Austrijas kūku (Sachertorte) kādā no kafejnīcām un baudīt autentisku austriešu kafiju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Vīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 29.-31.01. 26 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 22.-24.01. un citi

Lidojumi uz Vīni

4* viesnīca Leonardo Hotel Vienna. Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 124 EUR.

Nesmēķētājiem paredzētā viesnīca Leonardo Hotel Vienna atrodas tikai 100 metru attālumā no iepirkšanās ielas Mariahilfer un 400 metru attālumā no transporta mezgla Westbahnhof. Līdz Vīnes pilsētas centram ar metro var aizbraukt 5 minūšu laikā.

Viesnīcas Leonardo Hotel Vienna mūsdienīgajos numuros ir gaisa kondicionētājs, plakanā ekrāna televizors, minibārs, tējas/kafijas automāts un vannas istaba ar fēnu un kosmētikas spoguli.

Viesnīcas bārs ir atvērts no plkst. 17:00 līdz 24:00. Viesnīcā Vienna Leonardo ir arī biznesa centrs un diennakts reģistratūra. Viesi bez maksas var izmantot fitnesa telpu.

Metro stacijas Westbahnhof ieeja ir tikai 2 minūšu pastaigas attālumā. Vīnes Tehniskais muzejs un akvārijs Haus des Meeres ir 1,5 km attālumā.

Viesnīca Vīnē