Skip to content

Tenerife janvārī! Lidojumi no Rīgas no 92 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 11 naktis 3* apartamentos tikai 318 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Tenerifi janvārī! Lidojumi no Rīgas no 92 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 11 naktis 3* apartamentos pie okeānu – 318 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

​Datumi:

26.01.-6.02. 185 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

BIĻEŠU CENĀ IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

3* apartamenti Apartamentos Isla Tenerife Sur Adults only.

Dzīvokļu komplekss Isla Tenerife Sur – Adults Only atrodas Tenerifes reģiona pilsētā Los Abrigos, 60 metru attālumā no jahtu piestātnes un jūras piekrastes.

Kompleksam ir terase ar zviļņiem, no kuras paveras skats uz jūru. Viesiem tiek piedāvāti arī tādi pakalpojumi kā velosipēdu un automašīnu noma, veļas mazgāšanas iespēja un tūrisma aģenta pakalpojumi.

Gaišajos kompleksa Isla Tenerife Sur – Adults Only dzīvokļos ir pieejams bezmaksas bezvadu internets, kā arī tiek nodrošināti dvieļi un uzkopšanas pakalpojumi. Viesu rīcībā ir viesistaba, kurā ir televizors ar starptautiskajiem kanāliem, un vannas istaba, kurā ir fēns. Ērtību klāstā ietilpst balkons vai terase. Dzīvokļos ir arī labi aprīkota virtuvīte.

Pludmale ir 20 minūšu pastaigas attālumā. Viesiem ir pieejami 2 golfa laukumi 4 km attālumā.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,1.

Apartamenti uz 11 naktīm – 451 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!