Skip to content

Tenerife decembrī: lidojums un 9 naktis apartamentos pie okeāna – 322 EUR

Tenerife ir viena no populārākajām Kanāriju salām, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vērts ceļot uz Tenerifi un dažas vietas, ko tur var redzēt un darīt:

  • Pludmales – Tenerife ir pazīstama ar savām skaistajām pludmalēm. Var pavadīt laiku pludmalēs, peldēties jūrā un saulē.
  • Dabas skaistumi – Tenerife ir pazīstama ar savu skaisto dabu un ainavām. Var apmeklēt Teide nacionālo parku, Masca ieleju un Anaga kalnu masīvu, lai iepazītu salas dabas skaistumu.
  • Ēdiens un dzērieni – Kanāriju salu virtuve ir daudzveidīga un piedāvā daudz garšīgu ēdienu un dzērienu izvēli. Var izbaudīt tradicionālos ēdienus, piemēram, papas arrugadas un mojo, un dzert garšīgu vīnu vai kafiju.
  • Vēsture un kultūra – Tenerife ir bagāta ar vēstures un kultūras mantojumu. Var apmeklēt La Laguna pilsētu, Santa Cruz de Tenerife katedrāli un Guimar piramīdas, lai iepazītu salas vēsturi un kultūru.
  • Izklaide – Tenerife piedāvā daudz izklaides iespēju, piemēram, vērojot delfīnus un vaļus, braucot ar ūdens motociklu un apmeklējot atrakciju parkus.

Kopumā, Tenerife ir aizraujošs galamērķis. Sākot no pludmalēm un dabas skaistumiem līdz ēdienam un vēsturei, šeit ir kas interesants ikvienam ceļotājam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Ryanair lidojumi no Rīgas uz Tenerifi (South) ar pārsēšanos. Cenā nav iekļauta bagāža.

Datumi: 6.-15.12. 329 EUR (diviem cilvēkiem turp un atpakaļ)

Lidojums uz Tenerifi

Apartamenti: Apartamento Medano Playa del Cabezo (9 naktis diviem cilvēkiem – 316 EUR)

Apartamento Medano Playa del Cabezo atrodas El Medano, 600 metru attālumā no El Medano, 13 km attālumā no Golf del Sur un 23 km attālumā no ūdens atrakciju parka Aqualand. Viesiem tiek piedāvāta bezmaksas privātā autostāvvieta. Īpašums atrodas 100 metru attālumā no Plaja del Kabezo un 500 metru attālumā no Plaja Čika.

Los Gigantes atrodas 49 km attālumā no dzīvokļa, savukārt golfs Las Americas atrodas 22 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Tenerifes Dienvidu lidosta, kas atrodas 4 km attālumā no naktsmītnes Apartamento Medano Playa del Cabezo.

Dzīvoklis Tenerifē