Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Norvēģijas fjordiem maijā! Lidojumi no Kauņas no 29 EUR turp un atpakaļ ar Wizz Air Discount. Lidojums un 3 naktis viesnīcā tikai 123 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Wizz Air lidojumi.

​Datumi: maijs, jūnijs

25.-28.05. 35 EUR ar WDC (piemēra datumi)

Stavanger St Svithun Vandrerhjem.

Šis hostelis atrodas tikai 3 km attālumā no Stavangeras centra. Hostelī viesiem tiek piedāvātas mūsdienīgas naktsmītnes ar bezmaksas bezvadu internetu. Viesiem ir pieejama koplietošanas virtuve, un vestibila veikalā tiek pārdotas uzkodas un vieglas maltītes.

Katrā hosteļa Stavanger St Svithun gaišajā numurā ir privāta vannas istaba. Visiem viesiem ir pieejama koplietošanas virtuve.

Kafejnīcā Morgenrød tiek piedāvāti dažādi starptautiskās un norvēģu virtuves ēdieni, kuru gatavošanā ir izmantoti vietējie produkti. Katru rītu tiek pasniegtas brokastis. Vasarā maltītes var baudīt hosteļa terasē.

Ezers Mosvannet, no kura caur mežu Vålandskogen var piekļūt iecienītiem pastaigu maršrutiem, atrodas 15 minūšu pastaigas attālumā. No autobusu pieturas, kas atrodas pie hosteļa, viesi var nokļūt līdz slavenajai Preikestolena klintij, no kuras paveras panorāmas skats.

Šī naktsmītne ir arī novērtēta kā visizdevīgākā pilsētā Stavangera! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 175 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.