Skip to content

SPA Budapeštā! Air Baltic lidojums un 3 naktis apartamentos centrā – 209 EUR

Budapešta ir skaista un interesanta pilsēta, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas lietas, ko varat darīt un redzēt Budapeštā:

  • Apmeklēt Budapeštas pilsētas centru un pastaigāties pa slaveno Vāci ielu, kur varat apmeklēt veikalus, restorānus un kafejnīcas.
  • Apmeklēt Budapeštas pilsētas simbolu – Budapeštas pilī, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu.
  • Izbaudīt Donavas upes kruīzu, kas ļaus jums apskatīt pilsētas panorāmu no upes.
  • Apmeklēt slaveno Parlamenta ēku, kas ir viena no Eiropas lielākajām un skaistākajām parlamenta ēkām.
  • Apmeklēt slavenās termālās vannas, piemēram, Széchenyi termālo vannu, kur varat atpūsties un izbaudīt ūdens procedūras.
  • Apmeklēt slaveno Széchenyi ķēniņa baziliku, kas ir viena no lielākajām bazilikām Eiropā.
  • Izbaudīt vietējo virtuvi, apmeklējot tradicionālos restorānus un kafejnīcas, lai izmēģinātu tradicionālos ungāru ēdienus, vai vīna degustācijas.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Air Baltic lidojumi no Rīgas uz Budapeštu.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8kg.

Datumi: 26.-29.08. 125 EUR turp-atpakaļ

Citi datumi: 27.-30.06., 29.07.-1.08., 29.08.-1.09., 2.-5.09. un citi

Lidojumi uz Budapeštu

Apartamenti Flatneartocastlehill uz 3 naktīm – 168 EUR.

Viesnīca Flatneartocastlehill atrodas Budapeštas centrā, netālu no Ķēžu tilta un Budas pils. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu internets, gaisa kondicionētājs un mājsaimniecības ērtības, piemēram, plīts virsma un kafijas automāts. Tā atrodas mazāk nekā 1 km attālumā no Trīsvienības laukuma un piedāvā liftu. Īpašums ir nesmēķētāju un atrodas mazāk nekā 1 km attālumā no Matiasa baznīcas.

Dzīvoklī ir 1 guļamistaba, plakanā ekrāna televizors, pilnībā aprīkota virtuve ar mikroviļņu krāsni un ledusskapi, veļas mazgājamā mašīna un 1 vannas istaba ar dušu. Dzīvoklī tiek nodrošināti dvieļi un gultas veļa. Lai nodrošinātu papildu privātumu, naktsmītnei ir privāta ieeja.

Zvejnieku bastions atrodas mazāk nekā 1 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Ungārijas parlamenta ēka ir 2,9 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Budapeštas Ferenca Lista Starptautiskā lidosta, kas atrodas 16 km attālumā no naktsmītnes Flatneartocastlehill.

Apartamenti Budapeštā