Pēdējās divas biļetes par šo cenu uz Tatriem! Tikai 68 EUR turp un atpakaļ janvārī! Lidojums un 7 naktis apartamentos 200 m no slēpošanas trases – 166 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie AirBaltic lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi: 20.-27.01.

Apartamenti Pavilon D.

Viesu nams Pavilon D atrodas gleznainā kalnu vidē, Augsto Tatru kalnu centrā, slēpošanas zonā Novy Smokovec. Viesiem tiek piedāvātas pilnībā aprīkotas studijas ar bezvadu internetu un bezmaksas autostāvvieta. Naktsmītne atrodas pastaigas attālumā no rajona Stary Smokovec veikaliem un pakalpojumiem.

Visās viesu nama Pavilon D studijās ir bezvadu interneta pieslēgums, virtuve ar visām nepieciešamajām iekārtām un vannas istaba ar dušu.

Viesus priecēs centrālā atrašanās vieta. Pārtikas veikali un restorāni atrodas 300 metru attālumā no viesu nama.

Velosipēdu un slēpju noma ir pieejama 200 metru attālumā. Viesiem tiek nodrošināta arī aizslēdzama slēpošanas inventāra glabātuve.

Tramvaju pietura Sibir atrodas 100 metru attālumā, un Romas katoļu baznīca ir pieejama 300 metru attālumā. Gaisa vagoniņš, kas ved uz slēpošanas kūrortu Hrebienok, atrodas 1 km attālumā, savukārt slēpošanas kūrorts Jakubkova ir tikai 200 metru attālumā. Slēpošanas zona Tatranska Lomnica atrodas 7 km attālumā, un slēpošanas zona Strbske Pleso ir 15 km attālumā.

Studio tipa dzīvoklis uz 7 naktīm – 196 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.