Skip to content

Sicīlija! Tiešais Air Baltic lidojums un 3 naktis dzīvoklī centrā – 230 EUR

Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Katāniju, Sicīlijā:

  • Apmeklējiet Katānijas arheoloģisko vietu – Tā ir viena no populārākajām apskates vietām Katānijā, kas piedāvā ieskatu senajā Sicīlijas kultūrā.
  • Apmeklējiet Katānijas pilsētas centru – Katānijas pilsētas centrs ir slavens ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Katānijā.
  • Apmeklējiet Katānijas ostu – Katānijas osta ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Katānijā.
  • Apmeklējiet Katānijas muzeju – Katānijas muzejs ir slavens ar savu kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Katānijā.
  • Apmeklējiet Katānijas katedrāli – Katānijas katedrāle ir slavena ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Katānijā.
  • Apmeklējiet Katānijas vēsturiskos laukumus – Katānijas vēsturiskie laukumi ir slaveni ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Katānijā.

Kopumā, Katānija ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt vēsturi, kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu brīvdienas.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Air Baltic lidojumi no Rīgas uz Katāniju (cenā iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg).

Datumi: 25.-28.11. 163 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Citi datumi: 11.-18.11., 11.-21.11.

Lidojumi uz Katāniju

Dzīvoklis Nel cuore di tutto uz 3 naktīm – 134 EUR.

Nel cuore di tutto piedāvā naktsmītnes 800 metru attālumā no Katānijas centra. Viesu rīcībā ir bezmaksas bezvadu internets un virtuve ar krāsni, ledusskapi un plīts virsmu.

Naktsmītnēs ir balkons, gaisa kondicionētājs, plakanā ekrāna televizors un privāta vannas istaba ar bidē.

Netālu no dzīvokļa ir tādas iecienītas apskates vietas kā Katānijas Doma laukums, Katānijas romiešu teātris un Ursino pils. Tuvākā lidosta ir Katānijas Fontanarosas lidosta, kas atrodas 5 km attālumā no naktsmītnes Nel cuore di tutto.

Dzīvoklis Katānijā