Skip to content

Sicīlija maijā! Lidojums, 4 naktis apartamentos tuvu pludmalei un Bergamo apskate tikai 139 EUR

Ceļot uz Trapāni, Sicīlijā, ir vērts vairāku iemeslu dēļ. Šī skaistā pilsēta ir vēsturisks, kultūras un dabas galamērķis, kas piedāvā bagātīgas iespējas atpūtai.

  1. Vēsturiskā pilsētas arhitektūra: Trapāni ir pazīstama ar savu baroka arhitektūru un šaurām, bruģētām ieliņām. Šeit var apskatīt daudzas baznīcas, piemēram, Chiesa del Purgatorio, kas slavēna ar savu iespaidīgo fasādi un svarīgo vēsturisko nozīmi.
  2. Erice: Tikai pāris kilometru attālumā no Trapāni atrodas kalna pilsētiņa Erice, kas ir viens no labāk saglabātajiem viduslaiku cietokšņiem Sicīlijā. Šeit varēsit iepazīt šaurās bruģētās ieliņas, apmeklēt Ermu di Santa Rosalija un baudīt brīnišķīgus skatus uz Trapāni un apkārtni.
  3. Dabas skaistums: Trapāni ir ieskauta ar dabas brīnumiem, kas jāredz ceļotājiem. Apmeklējiet Zīlandes raga dabas rezervātu, lai iepazītos ar jūras piekrastes dabas ainavām, vai dodieties uz Mozia salu, lai redzētu feniķiešu arheoloģiskās vietas un vērojiet unikālos putnus.
  4. Sāls ieguves lauki: Trapāni reģions ir pazīstams ar saviem sāls laukiem, kas ir lieli sāls ieguves rajoni. Šeit varēsit apmeklēt Sāls muzeju, kas pastāstīs par sāls ieguves vēsturi un procesu, kā arī doties pastaigā pa sāls ieguves laukiem un baudīt krāšņos saulrietus.
  5. Garšīgā sicīliešu virtuve: Uzskatīta par vienu no labākajām Itālijā, sicīliešu virtuve ir viens no Trapāni ceļojuma augstpunktiem. Baudi vietējas uzkodas kā arancini (siera un gaļas bumbiņas) vai panelle (zirņu miltu plācenīši), un noteikti nogaršo vietējo kulinārijas lepnumu – kuskusu alla trapanese.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Ryanair lidojumi no Rīgas uz Trapāni un atpakaļ uz Bergamo un Rīgu (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi:

Rīga – Trapāni 27.05. 25 EUR (arī 25.05.)

Trapāni – Bergamo 31.05. 18 EUR

Bergamo – Rīga 31.05. 26 EUR

Lidojums uz Sicīliju

Apartamenti Sicilia Vacation uz 4 naktīm – 140 EUR.

Naktsmītne Sicilia Vacation atrodas Trapani, 1,7 km attālumā no pludmales San Giuliano un 1,8 km attālumā no Lido Paradiso. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu internets un gaisa kondicionētājs. No naktsmītnes paveras skats uz pilsētu, un tā atrodas 3,4 km attālumā no Trapāni ostas un 17 km attālumā no Kornīno līča. Īpašums ir nesmēķētāju un atrodas 33 km attālumā no Segestas.

Dzīvoklī ir 1 guļamistaba, 1 vannas istaba, gultas veļa, dvieļi, plakanā ekrāna televizors ar satelīta kanāliem, pilnībā aprīkota virtuve un balkons ar skatu uz kalniem. Lai nodrošinātu papildu privātumu, naktsmītnei ir privāta ieeja.

Grotta Mangiapane atrodas 17 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Segestan Termal Baths atrodas 42 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Trapāni lidosta, kas atrodas 13 km attālumā no naktsmītnes Sicilia Vacation.

Apartamenti Trapanī