Skip to content

Sicīlija jūnijā! Tiešais lidojums un 7 naktis apartamentos pie jūras – 239 EUR

Ceļot uz Trapāni, Sicīlijā, ir vērts vairāku iemeslu dēļ. Šī skaistā pilsēta ir vēsturisks, kultūras un dabas galamērķis, kas piedāvā bagātīgas iespējas atpūtai.

  1. Vēsturiskā pilsētas arhitektūra: Trapāni ir pazīstama ar savu baroka arhitektūru un šaurām, bruģētām ieliņām. Šeit var apskatīt daudzas baznīcas, piemēram, Chiesa del Purgatorio, kas slavēna ar savu iespaidīgo fasādi un svarīgo vēsturisko nozīmi.
  2. Erice: Tikai pāris kilometru attālumā no Trapāni atrodas kalna pilsētiņa Erice, kas ir viens no labāk saglabātajiem viduslaiku cietokšņiem Sicīlijā. Šeit varēsit iepazīt šaurās bruģētās ieliņas, apmeklēt Ermu di Santa Rosalija un baudīt brīnišķīgus skatus uz Trapāni un apkārtni.
  3. Dabas skaistums: Trapāni ir ieskauta ar dabas brīnumiem, kas jāredz ceļotājiem. Apmeklējiet Zīlandes raga dabas rezervātu, lai iepazītos ar jūras piekrastes dabas ainavām, vai dodieties uz Mozia salu, lai redzētu feniķiešu arheoloģiskās vietas un vērojiet unikālos putnus.
  4. Sāls ieguves lauki: Trapāni reģions ir pazīstams ar saviem sāls laukiem, kas ir lieli sāls ieguves rajoni. Šeit varēsit apmeklēt Sāls muzeju, kas pastāstīs par sāls ieguves vēsturi un procesu, kā arī doties pastaigā pa sāls ieguves laukiem un baudīt krāšņos saulrietus.
  5. Garšīgā sicīliešu virtuve: Uzskatīta par vienu no labākajām Itālijā, sicīliešu virtuve ir viens no Trapāni ceļojuma augstpunktiem. Baudi vietējas uzkodas kā arancini (siera un gaļas bumbiņas) vai panelle (zirņu miltu plācenīši), un noteikti nogaršo vietējo kulinārijas lepnumu – kuskusu alla trapanese.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Trapāni (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 8.-15.06. 81 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Trapani

Apartamenti Casetta al Centro uz 7 naktīm – 316 EUR.

Casetta al Centro ir pludmales īpašums, kas atrodas Trapani, 2 km attālumā no Torre di Ligny un 35 km attālumā no Segesta. No naktsmītnes paveras skats uz dārzu un pilsētu. Trapāni osta ir 700 metru attālumā. Īpašums atrodas 800 metru attālumā no Lido Paradiso un 1 km attālumā no pilsētas centra.

Dzīvoklis ar balkonu un skatu uz jūru. Dzīvoklī ir 1 guļamistaba, viesistaba, plakanā ekrāna televizors, aprīkota virtuve ar ledusskapi un plīts virsmu, kā arī 1 vannas istaba ar dušu. Dzīvoklī tiek nodrošināti dvieļi un gultas veļa. Lai nodrošinātu papildu privātumu, naktsmītnei ir privāta ieeja.

Dzīvoklī ir pieejams neliels veikals.

Viesiem ar bērniem dzīvoklis nodrošina āra rotaļu aprīkojumu.

Kornīno līcis atrodas 19 km attālumā no naktsmītnes Casetta al Centro, savukārt Grotta Mangiapane atrodas 19 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Trapāni lidosta, kas atrodas 15 km attālumā no naktsmītnes.

Apartamenti Sicīlijā