Skip to content

Sicīlija jūnijā! Tiešais lidojums tikai 58 EUR! Lidojums un 7 naktis apartamentos tuvu pludmalei – 223 EUR

Ceļot uz Trapāni, Sicīlijā, ir vērts vairāku iemeslu dēļ. Šī skaistā pilsēta ir vēsturisks, kultūras un dabas galamērķis, kas piedāvā bagātīgas iespējas atpūtai.

  1. Vēsturiskā pilsētas arhitektūra: Trapāni ir pazīstama ar savu baroka arhitektūru un šaurām, bruģētām ieliņām. Šeit var apskatīt daudzas baznīcas, piemēram, Chiesa del Purgatorio, kas slavēna ar savu iespaidīgo fasādi un svarīgo vēsturisko nozīmi.
  2. Erice: Tikai pāris kilometru attālumā no Trapāni atrodas kalna pilsētiņa Erice, kas ir viens no labāk saglabātajiem viduslaiku cietokšņiem Sicīlijā. Šeit varēsit iepazīt šaurās bruģētās ieliņas, apmeklēt Ermu di Santa Rosalija un baudīt brīnišķīgus skatus uz Trapāni un apkārtni.
  3. Dabas skaistums: Trapāni ir ieskauta ar dabas brīnumiem, kas jāredz ceļotājiem. Apmeklējiet Zīlandes raga dabas rezervātu, lai iepazītos ar jūras piekrastes dabas ainavām, vai dodieties uz Mozia salu, lai redzētu feniķiešu arheoloģiskās vietas un vērojiet unikālos putnus.
  4. Sāls ieguves lauki: Trapāni reģions ir pazīstams ar saviem sāls laukiem, kas ir lieli sāls ieguves rajoni. Šeit varēsit apmeklēt Sāls muzeju, kas pastāstīs par sāls ieguves vēsturi un procesu, kā arī doties pastaigā pa sāls ieguves laukiem un baudīt krāšņos saulrietus.
  5. Garšīgā sicīliešu virtuve: Uzskatīta par vienu no labākajām Itālijā, sicīliešu virtuve ir viens no Trapāni ceļojuma augstpunktiem. Baudi vietējas uzkodas kā arancini (siera un gaļas bumbiņas) vai panelle (zirņu miltu plācenīši), un noteikti nogaršo vietējo kulinārijas lepnumu – kuskusu alla trapanese.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Trapāni (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 1.-8.06. 58 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojums uz Sicīliju

Apartamenti Casa di Dalila uz 7 naktīm – 330 EUR.

Naktsmītne Casa di Dalila atrodas Trapani, tikai 400 metru attālumā no Trapāni ostas un 600 metru attālumā no Trapāni dzelzceļa stacijas. Viesiem ir pieejama terase. Īpašums atrodas 35 km attālumā no Segestas, 19 km attālumā no Kornino līča un 20 km attālumā no Grotta Mangiapane. Īpašums atrodas 800 metru attālumā no pilsētas centra un 1,6 km attālumā no Torre di Ligny.

Dzīvoklī ir gaisa kondicionētājs, 1 atsevišķa guļamistaba, pilnībā aprīkota virtuve un 1 vannas istaba. Viesu rīcībā ir plakanā ekrāna televizors.

Segestan Termal Baths atrodas 44 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Funivia Trapani Erice atrodas 4,2 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Trapāni lidosta, kas atrodas 15 km attālumā no naktsmītnes Casa di Dalila.

Apartamenti Sicīlijā