Skip to content

Sicīlija jūlijā! Tiešais lidojums tikai 70 EUR! Lidojums un 7 naktis apartamentos tikai 203 EUR

Ceļot uz Trapāni, Sicīlijā, ir vērts vairāku iemeslu dēļ. Šī skaistā pilsēta ir vēsturisks, kultūras un dabas galamērķis, kas piedāvā bagātīgas iespējas atpūtai.

  1. Vēsturiskā pilsētas arhitektūra: Trapāni ir pazīstama ar savu baroka arhitektūru un šaurām, bruģētām ieliņām. Šeit var apskatīt daudzas baznīcas, piemēram, Chiesa del Purgatorio, kas slavēna ar savu iespaidīgo fasādi un svarīgo vēsturisko nozīmi.
  2. Erice: Tikai pāris kilometru attālumā no Trapāni atrodas kalna pilsētiņa Erice, kas ir viens no labāk saglabātajiem viduslaiku cietokšņiem Sicīlijā. Šeit varēsit iepazīt šaurās bruģētās ieliņas, apmeklēt Ermu di Santa Rosalija un baudīt brīnišķīgus skatus uz Trapāni un apkārtni.
  3. Dabas skaistums: Trapāni ir ieskauta ar dabas brīnumiem, kas jāredz ceļotājiem. Apmeklējiet Zīlandes raga dabas rezervātu, lai iepazītos ar jūras piekrastes dabas ainavām, vai dodieties uz Mozia salu, lai redzētu feniķiešu arheoloģiskās vietas un vērojiet unikālos putnus.
  4. Sāls ieguves lauki: Trapāni reģions ir pazīstams ar saviem sāls laukiem, kas ir lieli sāls ieguves rajoni. Šeit varēsit apmeklēt Sāls muzeju, kas pastāstīs par sāls ieguves vēsturi un procesu, kā arī doties pastaigā pa sāls ieguves laukiem un baudīt krāšņos saulrietus.
  5. Garšīgā sicīliešu virtuve: Uzskatīta par vienu no labākajām Itālijā, sicīliešu virtuve ir viens no Trapāni ceļojuma augstpunktiem. Baudi vietējas uzkodas kā arancini (siera un gaļas bumbiņas) vai panelle (zirņu miltu plācenīši), un noteikti nogaršo vietējo kulinārijas lepnumu – kuskusu alla trapanese.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Trapāni (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 13.-20.07. 70 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Sicīliju

Apartamenti Trapani Monolocale uz 7 naktīm – 266 EUR.

Trapani Monolocale atrodas Trapani, 2,3 km attālumā no San Giuliano pludmales un 2,8 km attālumā no Torre di Ligny. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar gaisa kondicionētāju, terasi un bezmaksas bezvadu internetu. Īpašums atrodas aptuveni 34 km attālumā no Segestas, 1,7 km attālumā no Trapāni ostas un 18 km attālumā no Kornīno līča. Grotta Mangiapane atrodas 19 km attālumā no brīvdienu mājas, un Segestan Termal Baths ir 43 km attālumā.

Šajā brīvdienu mājā ir 1 guļamistaba un 1 vannas istaba, kā arī plakanā ekrāna televizors.

Trapāni dzelzceļa stacija atrodas 700 metru attālumā no brīvdienu mājas, savukārt Funivia Trapani Erice atrodas 2,6 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Trapāni lidosta, kas atrodas 14 km attālumā no naktsmītnes Trapani Monolocale.

Apartamenti Trapanī