Skip to content

Sicīlija jūlijā: lidojums un 7 naktis pie jūras – 368 EUR

Ceļot uz Trapāni, Sicīlijā, ir vērts vairāku iemeslu dēļ. Šī skaistā pilsēta ir vēsturisks, kultūras un dabas galamērķis, kas piedāvā bagātīgas iespējas atpūtai.

  1. Vēsturiskā pilsētas arhitektūra: Trapāni ir pazīstama ar savu baroka arhitektūru un šaurām, bruģētām ieliņām. Šeit var apskatīt daudzas baznīcas, piemēram, Chiesa del Purgatorio, kas slavēna ar savu iespaidīgo fasādi un svarīgo vēsturisko nozīmi.
  2. Erice: Tikai pāris kilometru attālumā no Trapāni atrodas kalna pilsētiņa Erice, kas ir viens no labāk saglabātajiem viduslaiku cietokšņiem Sicīlijā. Šeit varēsit iepazīt šaurās bruģētās ieliņas, apmeklēt Ermu di Santa Rosalija un baudīt brīnišķīgus skatus uz Trapāni un apkārtni.
  3. Dabas skaistums: Trapāni ir ieskauta ar dabas brīnumiem, kas jāredz ceļotājiem. Apmeklējiet Zīlandes raga dabas rezervātu, lai iepazītos ar jūras piekrastes dabas ainavām, vai dodieties uz Mozia salu, lai redzētu feniķiešu arheoloģiskās vietas un vērojiet unikālos putnus.
  4. Sāls ieguves lauki: Trapāni reģions ir pazīstams ar saviem sāls laukiem, kas ir lieli sāls ieguves rajoni. Šeit varēsit apmeklēt Sāls muzeju, kas pastāstīs par sāls ieguves vēsturi un procesu, kā arī doties pastaigā pa sāls ieguves laukiem un baudīt krāšņos saulrietus.
  5. Garšīgā sicīliešu virtuve: Uzskatīta par vienu no labākajām Itālijā, sicīliešu virtuve ir viens no Trapāni ceļojuma augstpunktiem. Baudi vietējas uzkodas kā arancini (siera un gaļas bumbiņas) vai panelle (zirņu miltu plācenīši), un noteikti nogaršo vietējo kulinārijas lepnumu – kuskusu alla trapanese.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Trapāni (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 29.07.-05.08. 233 EUR (diviem cilvēkiem turp un atpakaļ)

Lidojums Rīga - Sicīlija

Apartamenti: Casa vacanze ferro (7 naktis diviem cilvēkiem – 503 EUR)

Naktsmītne Casa vacanze ferro ar terasi atrodas Trapani, 1,6 km attālumā no pludmales San Giuliano, 2,7 km attālumā no Lido Paradiso, kā arī 33 km attālumā no Segesta. Šī brīvdienu māja piedāvā naktsmītnes ar balkonu.

Brīvdienu mājā ir gaisa kondicionētājs, 1 guļamistaba, virtuve un 1 vannas istaba. Viesu rīcībā ir plakanā ekrāna televizors.

Trapāni osta atrodas 4,2 km attālumā no brīvdienu mājas, savukārt līcis Kornīno atrodas 17 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Trapāni lidosta, kas atrodas 14 km attālumā no naktsmītnes Casa vacanze ferro.

Rezervējot šo naktsmītni, tiek piedāvāta iespēja rezervēt arī bezmaksas lidostas taksometru.

mītne Sicīlijā