Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Sicīliju decembrī! Lidojumi no Rīgas no 65 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 5 naktis 4* viesnīcā ar brokastīm centrā tikai 165 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:

6.-11.12. 131 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

citi datumi:

6.-13.12.

BIĻEŠU CENĀ IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

4* viesnīca Astoria Palace Hotel.

Viesnīca Astoria Palace atrodas 5 minūšu brauciena attālumā no Palermo ostas un 8 km attālumā no Mondello pludmalēm. Viesu rīcībā ir elegants restorāns, jumta bārs un moderni numuri ar maksas televīziju Mediaset. Viesi bez maksas var izmantot autostāvvietu un WiFi.

Visos naktsmītnes Astoria Palace Hotel numuros ir gaisa kondicionētājs, mini bārs un parketa grīda. Katrā numurā ir pilnībā aprīkota privātā vannas istaba.

Bufetes tipa brokastīs ietilpst svaigi augļi, olas un kruasāni. Restorānā Il Cedro, kas ir atvērts pusdienām un vakariņām, viesiem tiek piedāvātas maltītes ar 3 ēdieniem, tostarp Sicīlijas virtuves īpašie ēdieni un starptautiskās virtuves ēdieni.

Teātris Politeama ir 1,5 km attālumā no viesnīcas. Palermo katedrāle atrodas 10 minūšu brauciena attālumā.

Divvietīgs numurs ar brokastīm uz 5 naktīm – 199 EUR (regulārs ceļotājs statusa lietotājiem).

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.