Skip to content

Seišelu salas! Lidojums un nedēļa apartamentos netālu no okeāna – 910 EUR, 9 naktis – 974 EUR

Seišelu salas ir skaista un eksotiska vieta, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Seišelu salām:

  • Apmeklējiet skaistās Seišelu salu pludmales – Seišelu salas ir slavenas ar savām skaistajām pludmalēm, un tās ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Seišelu salās.
  • Apmeklējiet Seišelu salu nacionālos parkus – Seišelu salu nacionālie parki ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Seišelu salās.
  • Apmeklējiet Seišelu salu pilsētas – Seišelu salu pilsētas ir slavenas ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Seišelu salās.
  • Apmeklējiet Seišelu salu ostas – Seišelu salu ostas ir slavenas ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Seišelu salās.
  • Apmeklējiet Seišelu salu akvārijus – Seišelu salu akvārijus ir slaveni ar savu jūras dzīvnieku kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Seišelu salās.
  • Apmeklējiet Seišelu salu tirgus – Seišelu salu tirgus ir ideāla vieta, lai iepazītu vietējo kultūru un garšīgus ēdienus.
  • Apmeklējiet Seišelu salu dabas rezervātus – Seišelu salu dabas rezervāti ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Seišelu salās.

Labākais laiks, lai apmeklētu Seišelu salas, ir ziemā, kad ir sausāka un mazāk mitra. Tas ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu, tāpēc jūs varat baudīt salas skaistumu un kultūru bez pārāk daudz cilvēku.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Turkish Airlines lidojumi no Tallinas uz Seišelu salām ar pārsēšanos Stambulā.

Var pieteikties bezmaksas Stambulas apskates tūrēm un nakšņošanai partneru viesnīcā! Vairāk info par tūrēm šeit. Vairāk info par nakšņošanas iespējām šeit.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Datumi: 4.-12.02. vai 4.-14.02. 683 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 21./23./26.-27./29./31.01., 28.01.-5./7.02., 17./19.-27.03. un citi

Lidojumi uz Seišelu salām

Apartamenti The Reef Palm uz 7 naktīm – 454 EUR, uz 9 naktīm – 583 EUR.

Viesnīca Reef Palm atrodas 5 km attālumā no Seišelu salu Starptautiskās lidostas un 20 minūšu gājiena attālumā no Rifa pludmales. Tajā ir guļamistaba ar gaisa kondicionētāju, terase un virtuve.

Pašapkalpošanās dzīvoklī ir plakanā ekrāna televizors un DVD atskaņotājs, kā arī vannas istaba ar dušu un fēnu. Virtuve ir aprīkota ar ledusskapi, mikroviļņu krāsni, tosteri un elektrisko tējkannu. Ir arī pusdienu galds ar 4 krēsliem. Ir pieejama veļas mazgātava un gludināšanas aprīkojums.

No dārza zonas viesi var baudīt skatu uz okeānu. Ir pieejamas grila iekārtas.

Viesnīca Reef Palm atrodas 1 km attālumā no Seišelu golfa kluba un 5 minūšu brauciena attālumā no Anse aux Pins autoostas.

Apartamenti Seišelu salās