Skip to content

Sardīnija svētkos! Lidojums no Viļņas un 7 naktis 3* viesnīcā ar baseinu – 223 EUR. Atpakaļceļā laiks pastaigai Bergamo!

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Sardīnijas dienvidiem novembrī! Lidojums no Viļņas un 7 naktis 3* viesnīcā ar iekštelpu baseinu – 223 EUR no cilvēka, ceļojot divatā. Atpakaļceļā laiks Bergamo apskatei!

Datumi:

13.-20.11. 159 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

 

BIĻEŠU CENĀ IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

3* viesnīca Hotel Residence Ulivi E Palme.

Viesnīca Residence Ulivi E Palme atrodas Kaljāri dzīvojamajā rajonā. Viesiem tiek piedāvāts tenisa laukums un autostāvvieta garāžā. Viesnīca ir blakus jaunajam kultūras centram Parco della Musica un 1 km attālumā no tēlotājmākslas teātra Teatro Lirico. Bezvadu internets ir pieejams bez maksas.

Numuros ir gaisa kondicionētājs, televizors, kā arī plaša vannas istaba ar dušu un logiem. Rezervējot numuru ar iekļautām brokastīm, jūs varat baudīt bufetes tipa brokastis. Studijās ir virtuvīte.

Uz vietas ir pieejams cita uzņēmuma pārvaldīts restorāns, kurā tiek piedāvāti Sardīnijas un Itālijas virtuves ēdieni.

Viesnīca Residence Ulivi E Palme ir vietējās bridža spēlētāju asociācijas biedrs. Viesnīca atrodas netālu no parka Terramaini, kurā ir 1,8 km gara skriešanas trase.

Pludmale Poetto ir 10 minūšu automašīnas brauciena attālumā. Līdz Kaljāri pilsētas centram var viegli nokļūt, izmantojot 1. maršruta autobusu. Tieši pretim viesnīcai ir autobusu pietura, no kuras ir pieejama tieša satiksme uz ostu un pilsētas centru.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 7,2.

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm –  289 EUR, ar brokastīm – 337 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!