Skip to content

Sardīnija maija beigās! Lidojums un 4 naktis 4* viesnīcā – 257 EUR

Ceļošana uz Sardīniju, Itālijas lielāko salu, var piedāvāt daudzas aizraujošas pieredzes. Šeit ir daži no galvenajiem iemesliem, kāpēc ir vērts apmeklēt Sardīniju:

  • Apmeklējiet skaistās Sardīnijas pludmales – Sardīnija ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm, un tās ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas pilsētas – Sardīnijas pilsētas ir slavenas ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas nacionālos parkus – Sardīnijas nacionālie parki ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas arheoloģiskos pieminekļus – Sardīnija ir slavena ar savu arheoloģisko mantojumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas muzejus – Sardīnijas muzeji ir slaveni ar savu mākslas kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas kalnus – Sardīnijas kalni ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas ciematus – Sardīnijas ciemati ir slaveni ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas ostas – Sardīnijas ostas ir slavenas ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas garšvielu tirgus – Sardīnija ir pazīstama ar savām garšvielām, un garšvielu tirgus ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.

Šie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc ceļot uz Sardīniju var būt aizraujoša un neaizmirstama pieredze. Salas daudzveidība un skaistums piesaista ceļotājus no visas pasaules.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Swiss lidojumi no Viļņas uz Olbiju ar pārsēšanos Cīrihē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 23.-27.05. 297 EUR turp-atpakaļ diviem cilvēkiem

Citi datumi: 16.-24.05., 28.05.-3.06.

Lidojumi uz Sardīniju

4* viesnīca Olbia City Hotel. Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 217 EUR.

Četrzvaigžņu viesnīca Olbia City atrodas 5 minūšu brauciena attālumā no Olbijas centra un piedāvā bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu visā naktsmītnē. Viesiem ir pieejams dārzs, bārs un numuri ar gaisa kondicionētāju un plakanā ekrāna televizoru.

Klasiskā stilā ieturētajos numuros ir mini bārs un seifs. Katrā numurā ir privāta vannas istaba ar fēnu un bezmaksas tualetes piederumiem.

Viesnīca Olbia City atrodas 5 km attālumā no ostas un 10 minūšu brauciena attālumā no smilšu pludmales Pittulongu. Olbijas Kostas Smeraldas lidosta ir 8 kilometru attālumā.

Viesnīca Sardīnijā