Skip to content

Sardīnija maijā! Austrian/Swiss lidojums, transfērs un 5 naktis viesnīcā – 269 EUR

Ceļošana uz Sardīniju, Itālijas lielāko salu, var piedāvāt daudzas aizraujošas pieredzes. Šeit ir daži no galvenajiem iemesliem, kāpēc ir vērts apmeklēt Sardīniju:

  • Apmeklējiet skaistās Sardīnijas pludmales – Sardīnija ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm, un tās ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas pilsētas – Sardīnijas pilsētas ir slavenas ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas nacionālos parkus – Sardīnijas nacionālie parki ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas arheoloģiskos pieminekļus – Sardīnija ir slavena ar savu arheoloģisko mantojumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas muzejus – Sardīnijas muzeji ir slaveni ar savu mākslas kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas kalnus – Sardīnijas kalni ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas ciematus – Sardīnijas ciemati ir slaveni ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas ostas – Sardīnijas ostas ir slavenas ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas garšvielu tirgus – Sardīnija ir pazīstama ar savām garšvielām, un garšvielu tirgus ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.

Šie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc ceļot uz Sardīniju var būt aizraujoša un neaizmirstama pieredze. Salas daudzveidība un skaistums piesaista ceļotājus no visas pasaules.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Austrian/Swiss lidojumi no Viļņas uz Kaljāri ar pārsēšanos Vīnē/Cīrihē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 17.-22.05. 150 EUR turp-atpakaļ

Citi datumi: 17./19./20.-26.05.

Lidojumi uz Sardīniju

Iztērējiet vairāk nekā ‎€ 160‏ par šo naktsmītni un saņemiet bezmaksas braucienu, ko nodrošina Booking.com.

Viesnīca Cagliari 4u Self Check in. Divvietīgs numurs uz 5 naktīm no 238 EUR.

Naktsmītne Cagliari 4u Self Check in atrodas Kaljāri, 1,5 km attālumā no Sardīnijas Starptautiskā izstāžu centra, 1,6 km attālumā no Kaljāri Nacionālā arheoloģijas muzeja un 37 km attālumā no Noras arheoloģiskās vietas. Dzīvoklis ar gaisa kondicionētāju atrodas 37 km attālumā no Noras. Viesu namā ir ģimenes numuri.

Visiem viesiem ir pieejams bezmaksas bezvadu internets, savukārt dažiem numuriem ir arī balkons.

Netālu no viesu nama atrodas tādas iecienītas apskates vietas kā Kaljāri tiesas nams, Bonārijas Dievmātes svētnīca un Bastione di Saint Remy. Tuvākā lidosta ir Kaljāri Elmasas lidosta, kas atrodas 11 km attālumā no naktsmītnes Cagliari 4u Self Check in.

Viesnīca Kaljārī