Skip to content

Sardīnija! Lidojumi un 5 naktis greznā 3* viesnīcā ar brokastīm – 238 EUR

Ceļošana uz Sardīniju, Itālijas lielāko salu, var piedāvāt daudzas aizraujošas pieredzes. Šeit ir daži no galvenajiem iemesliem, kāpēc ir vērts apmeklēt Sardīniju:

  • Apmeklējiet skaistās Sardīnijas pludmales – Sardīnija ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm, un tās ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas pilsētas – Sardīnijas pilsētas ir slavenas ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas nacionālos parkus – Sardīnijas nacionālie parki ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas arheoloģiskos pieminekļus – Sardīnija ir slavena ar savu arheoloģisko mantojumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas muzejus – Sardīnijas muzeji ir slaveni ar savu mākslas kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas kalnus – Sardīnijas kalni ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas ciematus – Sardīnijas ciemati ir slaveni ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas ostas – Sardīnijas ostas ir slavenas ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.
  • Apmeklējiet Sardīnijas garšvielu tirgus – Sardīnija ir pazīstama ar savām garšvielām, un garšvielu tirgus ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Sardīnijā.

Šie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc ceļot uz Sardīniju var būt aizraujoša un neaizmirstama pieredze. Salas daudzveidība un skaistums piesaista ceļotājus no visas pasaules.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Ryanair lidojumi no Rīgas uz Kaljāri (pārsēšanās Parīzē/Milānā)

Datumi: 19.-24.01. 257 EUR turp-atpakaļ diviem cilvēkiem (bagāža nav iekļauta cenā)

Citi datumi:

8.-13.12. 253 EUR turp-atpakaļ diviem cilvēkiem

17.-22.11. 284 EUR turp-atpakaļ diviem cilvēkiem

Lidojumi uz Sardīniju

3* viesnīca Albergo Diffuso Birkin Castello – divvietīgs numurs uz 5 naktīm ar brokastīm – 219 EUR

Viesnīca Albergo Diffuso Birkin Castello atrodas Kaljāri, 50 metru attālumā no katedrāles un 900 metru attālumā no Kaljāri dzelzceļa stacijas. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu internets un naktsmītnes ar gaisa kondicionētāju un balkonu.

Katrā viesnīcas Albergo Diffuso Birkin Castello elegantajā numurā vai “suite” numurā ir plakanā ekrāna televizors un privāta vannas istaba ar fēnu.

Katru rītu tiek pasniegtas saldas brokastis. To var baudīt ēdamistabā.

Autobusu pietura, no kuras kursē satiksme pa centru un staciju, atrodas 50 metru attālumā. Poetto pludmale atrodas 10 minūšu brauciena attālumā.

Viesnīca Kaljārī