Skip to content

Santorini aprīlī! Aegean lidojums un 3 naktis viesnīcā – 246 EUR, 6 naktis – 300 EUR

Santorini ir viena no skaistākajām Grieķijas salām, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Santorini:

  • Arheoloģiskie pieminekļi: Santorini ir slavena ar savu arheoloģisko mantojumu, un tā piedāvā daudz ko redzēt un izpētīt. Populārākie pieminekļi ir Akrotīri un antīkais Thēra.
  • Pludmales: Santorini piedāvā dažādas pludmales, kur varat baudīt saules vannas un peldēšanu. Populārākās pludmales ir Perissa un Kamari.
  • Vīna darītava: Santorini ir slavena ar savu vīna darītavu, un tā piedāvā daudz ko izmēģināt. Populārākie vīni ir Assyrtiko un Vinsanto.
  • Pilsētas tūre: Santorini piedāvā dažādas pilsētas tūres, kas ļauj apskatīt galvenos apskates objektus un iepazīt pilsētas vēsturi.
  • Romantiskas vakariņas: Santorini ir slavena ar savu romantisko atmosfēru, un tā piedāvā daudz ko izbaudīt, piemēram, romantiskas vakariņas uz klifām, kas piedāvā skatu uz saulrieti.

Kopumā, Santorini ir skaista un romantiska vieta, kur varat baudīt vēsturi, kultūru, garšīgus ēdienus un iepirkties. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Aegean lidojumi no Rīgas uz Santorini ar pārsēšanos Atēnās.

Cenā iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 23.-26.04. vai 20.-26.04. 191 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Lidojumi uz Santorini

Viesnīca Villa Pelekanos. Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 110 EUR, uz 6 naktīm – 219 EUR.

Šī viesnīca ir izveidota ar skaisto Kiklādu salu arhitektūru, un tā ir ideāla vieta, kur pavadīt brīvdienas Karteradosā, Santorini, ar tiešu piekļuvi galvaspilsētai Firai.

Šeit jūs varat baudīt komfortablus numurus draudzīgā un izdevīgā vidē savām brīvdienām Grieķijā. Netālu atrodas autobusu pietura, no kuras var ceļot pa salu. Viesnīcas īpašnieki dienas laikā būs jums pieejami un gatavi sniegt informāciju par salu un Kiklādām.

Tuvākā autobusu pietura atrodas 500 metru attālumā no naktsmītnes Villa Pelekanos. Osta atrodas 8 km attālumā, savukārt lidosta ir 4 km attālumā.

Viesnīca Santorini