Skip to content

Samta sezona – Korfu oktobrī! Lidojums no Viļņas un 4 naktis 4* viesnīcā ar brokastīm – 234 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Korfu salu oktobrī (gaisa temp. līdz +23, ūdens līdz +22)! Tiešais lidojums no Viļņas un 4 naktis 4* viesnīcā ar brokastīm – 234 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Viļņas. ​

Datumi:

19.-23.10. 126 EUR

4* viesnīca Ariti Grand Hotel.

Viesnīca Ariti atrodas rajona Kanoni centrālā vietā, tikai 3,5 km attālumā no Korfu pilsētas. Naktsmītni ieskauj 4 000 m² plašs dārzs. Viesu rīcībā ir peldbaseins ar bērnu zonu un restorāns. Visā viesnīcā ir pieejams bezmaksas WiFi.

Šīs ģimenes pārvaldītās viesnīcas piedāvātajos numuros ir gaisa kondicionētājs, privāta vannas istaba, tiešās līnijas tālrunis, televizors un ledusskapis. No balkona paveras skats uz lagūnu, dārzu, pilsētu vai mežiem.

Viesnīcai Ariti ir galvenais bārs, baseina bārs un autostāvvieta. No viesnīcas atpūtas zonas ir iespējams nokļūt plašā terasē, no kuras paveras elpu aizraujošs skats uz lagūnu, lidostu un Korfu pilsētas daļu.

Naktsmītnes Ariti viesi var ātri nokļūt netālu esošajos tenisa laukumos un 3 km attālumā esošajā kazino. Apkārtnē pieejamo iespēju klāstā ietilpst arī fitnesa telpa un spa, kas atrodas vien 200 metru attālumā no viesnīcas Ariti. Korfu Starptautiskā lidosta ir 1 km attālumā no viesnīcas.

Divvietīgs numurs ar brokastīm uz 4 naktīm – 216 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni. Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā.  Patīkamu ceļojumu!